Tatínkové už zestárli, ale děti jsou teď v nejlepší formě: Synové slavných hollywoodských herců

Patrik Schwarzenegger

Synové slavných herců / Zdroj: binokl.cc

Arnold má, jak každý ví, pět dětí. Samozřejmě, že každý z nich vzal od svého otce něco svého, zejména velkou postavu. Ale jen jedno dítě jako by zdědilo od rodičů vše nejlepší – Arnoldovu povahu a jemnost vzhledu Marie Schweierové.

Je to zkušený manekýn a také perspektivní herec. Určitě má všechna data k úspěchu. A od patnácti let se věnuje vlastní oděvní značce.

Milo Gibson

Synové slavných herců / Zdroj: binokl.cc

Mel Gibson je otcem devíti dětí. Za zmínku stojí, že největší štěstí měl Gibsonův šestý syn Milo. Porodila ho zdravotně sestra Robin Mooreová. Celkově za dlouhá léta manželství porodila svému vyvolenému sedm dědiců. Milo se rozhodl stát se hercem, když se poprvé podílel na otcově filmu. Také se pravidelně fotí pro různé časopisy.

Rafferty Law

Synové slavných herců / Zdroj: binokl.cc

Jude Law je otcem pěti dětí. Nejoblíbenější jsou jeho dcera Iris a syn Rafferty. Říká se, že ten má všechny šance, aby se stal slavnějším než otec. Vypadá to, jako by vzal to nejlepší ze vzhledu otce a matky Sadie Frost. Fanoušci se zájmem sledují jeho život a kariéru a čekají na okamžik, kdy bude slavnější než Jude.

Raymond Nicholson

Synové slavných herců / Zdroj: binokl.cc

Oficiálně je známo, že Jack Nicholson má pět dětí od čtyř různých žen. Rabecca Brussarová mu porodila dceru Lorraine a Syna Raymonda, které velmi miluje. Mimochodem, ten poslední přišel na svět, když bylo otci 55 let.

Raymond má bohužel smůlu na hereckou kariéru. Zahrál jen v jednom filmu, po kterém se o ně režiséři z nějakého důvodu přestali zajímat. Nyní pracuje v jedné z filmových společností.

Chester Hanks

Synové slavných herců / Zdroj: binokl.cc

Všichni samozřejmě znají syna Toma Hankse Colina, kterého porodila první manželka herce Samantha Lewisová. Ale dnes bychom chtěli povědět o Chesterovi. Objevil se ve druhém manželství herce s Ritou Wilsonovou, které trvá už více než 30 let. Mladý muž má neuvěřitelně atraktivní vzhled, díky němuž má mnoho fanynek.

Studoval na univerzitě, oženil se. Nyní se věnuje výchově dcery. Chester je často vidět v různých televizních seriálech pro mládež. Bohužel z hlediska popularity ještě Colina nedohnal.

PSALI JSME: „O SVÉM KONCI VE FUNKCI PŘEMÝŠLEL UŽ DELŠÍ DOBU“: ANDREJ BABIŠ SE VYJÁDŘIL K DŮVODU ODCHODU Z POSTU PAVLA ZEMANA

PŘIPOMÍNÁME: JAK LETUŠKA ZACHRÁNILA 360 CESTUJÍCÍCH

Share