„Tati, nepřijížděj na moji svatbu, budou tu jen bohatí lidé“: To nejsou slova, která chce starší otec slyšet od své dcery

Když zůstal sám, bez manželky, rozhodl se, že jeho dívka nebude mít nevlastní matku. Zbožňoval své dítě, ale chápal, že žádná žena by ji nemilovala jako vlastní dceru.

Proto se Pavel stal otcem i matkou své dcery.

Vychovával svou dceru sám a tvrdě pracoval. Muž se velmi bál, že jeho dceru budou šikanovat vrstevníci, protože nemá mámu.

Ale dívka stále přicházela domů v slzách. Spolužáci se jí smáli kvůli jejímu nemódnímu oblečení. Táta nerozuměl tomu, jak oblékat dítě. Holka si sama vybírala oblečení.

Pavel učil svou dceru, že lidé nebudou vždy laskaví a život se nebude vždy vyvíjet podle přání. Musí se vypořádat, musí se držet. Hlavní je, že má tátu, který ji miluje a nikdy neopustí.

Otec a dcera / Ilustrační foto / Zdroj: ya-roditel.ru

Dívka milovala svátky a na Nový rok se ji otec snažil potěšit. I když to pro něj bylo těžké, oblékl svou dceru jako panenku. Dokonce i spolužáci obdivovali její oblečení. A dívce se podařilo najít něco neočekávaného pro sebe.

Když dospěla, přestěhovala se do města a vybrala si nečekané povolání. Stala se návrhářkou oblečení.

Začala nový život, který ji hodně změnil. Ve společnosti modelek a návrhářů se začala více zajímat o drahé oblečení a bohatý život.

Krásná mladá dívka objevila u svých obdivovatelů zdroj příjmů, byli připraveni platit za její oblečení a krásný život.

Krásná dívka / Ilustrační foto / Zdroj: pinterest.com

Brzy otěhotněla a přítel ji požádal o ruku. Souhlasila a byla velmi šťastná. Její ženich je bohatý, z respektované rodiny v hlavním městě.

Informovala svého otce o svatbě, ale napsala:

„Tati, nepřijížděj na moji svatbu, budou tu jen bohatí lidé, mají svůj sociální kruh. Ty a já se později sejdeme.“

Otec byl v šoku, ani nevěděl, za koho se jeho dcera vdává.

Nečekal takové chování od své dcery. Připravil se a jel do města.

Muž / Ilustrační foto / Zdroj: nypost.com

Našel restauraci, kde se konala svatba dcery. Během gratulací se přiblížil, políbil a popřál jí štěstí. Dívka byla šokována, když se otec otočil a šel k východu.

Potom se vzpamatovala, šla za ním, omlouvala se a plakala.

Nechápala, co se s ní děje.

Obdivovatelů může být mnoho, ale otec je jen jeden.

PSALI JSME: NEVĚSTA POLOŽILA ŽENICHOVI NA SVATBĚ OTÁZKU A OKAMŽITĚ SVATBU ZRUŠILA. DÍTĚ NA TO ODPOVÍ, ALE BUDOUCÍ MANŽEL NEMOHL

PŘIPOMÍNÁME: NEVĚSTA SI UVĚDOMILA, ŽE JEJÍ KAMARÁDKY NEPŘIJDOU NA SVATBU, ALE NEBYLA NAŠTVANÁ. A PŘIŠLA S CELOŽIVOTNÍM TRIKEM, KTERÝ JÍ ZMĚNIL ŽIVOT

Share