“Tančete, dokud můžete”: Proč Eva Holubová se stěžuje Alici Bendové na českou vládu

Známá herečka Alice Bendová před pár týdny odjela na Kanárské ostrovy, odkud denně ukazuje svým fanouškům krásné fotky. Ve dnešní době se rozhodla ukázat příznivcům krásný tanec, ale diskuze pod videem se skočila jiným směrem.

Stalo se to kvůli známé herečce Evě Holubové, která se postěžovala na českou vládu v komentářích pod příspěvkem Bendové. Za své vzkazy ji začali kritizovat fanoušci.

“Miluju tvůj tanec, ale nějak si ho dneska nevychutnám. Buďte rádi, kde jste. Tančete, dokud můžete. Mne tedy dneska do skoku nějak není,” napsala Eva s tím, že v Česku téměř všechny aktivity jsou zakázané.

Bendová komentář své kolegyni vůbec nepochopila, a zeptala, kvůli čemu Holubová nemůže tančit. Eva odpověděla, že kvůli dnešní situaci v České republice.

Eva Holubová/Zdroj: instagram.com

Holubová své kolegyni doporučila zůstat na Kanárských ostrovech jak nejdéle a do Česká v nejbližší době nejezdit. Dokonce napsala, že v Británii už očkují čtyřicátníky. Také dodala, že u nás odborníci nevědí, jak rozvést vakcínu.

Většinu fanoušků komentář Holubové moc rozhněval, protože většina z nich mají jiný názor na dnešní situaci. Jeden muž napsal, že pro všechny bude lepší, když se Holubová sebere a odjede do Anglie.

Eva Holubová/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: “MÁ SMYSL PRO HUMOR A NESOUDÍ”: HEREČKA NELA BOUDOVÁ UKÁZALA SVÉHO NOVÉHO CHLAPA

PŘIPOMINAME: DANA MORÁVKOVÁ PROZRADILA, ČÍM SI PŘIVYDĚLÁVÁ KROMĚ HERECTVÍ: „DĚLÁM TO UŽ PĚT LET A JSEM ZA TO MOC RÁDA“

Share