Takto vypadá zrada: Majitel předal psa do útulku a tady je reakce psa na to, co muž udělal

Majitel se už nemohl o domácího mazlíčka starat a rozhodl se ho poslat do útulku. Ale zvíře nemůže pochopit naše „příčiny“. U psa se toho dne zhroutil celý svět.

Cooper/Zdroj: tiktok.com

Obyvatel amerického města Worcester, Joe Kay, již několik let pracuje s opuštěnými zvířaty. Během své profesionální činnosti muž viděl mnoho případů, kdy do útulku se dostali nejen psi z ulice, ale také domácí mazlíčci, kteří se majitelům najednou stali nepříjemnými. Někdy se majitel nachází v situaci, kdy se o psa fyzicky nedokáže postarat.

Cooper/Zdroj: tiktok.com

Tak se to stalo se psem jménem Cooper, který nedávno skončil v útulku Joe Kay. Plachý domácí pejsek nevěděl, že majitel je velmi nemocný a jak těžké pro něj bylo rozloučit se s domácím mazlíčkem. Cooper věděl jen jednu věc: byl převezen z hřejivého známého domu na nějaké neznámé, hlučné místo.

Cooper/Zdroj: tiktok.com

Joe je s těmito psy vždy opatrný. Když poprvé viděl Coopera, třásl se. Pes byl vyděšený a překvapený náhlými změnami v jeho životě. Joe předvídal možnou agresi, proto si pomalu začal získávat důvěru psa. Nejprve nechal čichat ruku skrz klec, pak se ji pokusil pohladit.

Cooper/Zdroj: tiktok.com

Cooper se velmi bál, ale i přes neustálé otřesy v celém těle stále dělal plaché pokusy o seznámení. Joe natočil tento dojemný okamžik prvního setkání a později ho sdílel na TikToku. „Nedokážu si představit, co si myslí pes, který byl poslán do útulku,“ podepsal muž svůj příspěvek.

@adoptingdogs

i’m grateful there are shelters like mine that help these dogs. #fyp #foryou #dogvideo #MillionActsofLove #dog #woosterohio

♬ Broken – Anson Seabra

Američan později na své stránce zveřejnil nové video s Cooperem. Pes se už cítí lépe. Stále je opatrný a občas se třese, ale Joeovi dostatečně důvěřuje, aby ho nechal vyvenčit na vodítku.
Ve videu muž pohladil Coopera a řekl: „Slibuji ti, že se budeme snažit, abychom ti našli ten nejlepší domov.“

ČTĚTE TAKÉ: DĚTI POMÁHAJÍ PLACHÝM PSŮM Z ÚTULKU DÁT SE DO HROMADY: PŘIŠLI JIM PROČÍST POHÁDKY

PSALI JSME: MUŽ NAŠEL ŠTĚŇATA A VZAL JE DO ÚTULKU: KDYŽ SE ALE VRÁTIL DOMŮ, UVĚDOMIL SI, ŽE UDĚLAL CHYBU

Share