Syn nepozval svou matku na svatbu: Žena se rozhodla přijít na chviličku

Vztah mezi tchýní a snachou je zvláštní.

Zřídka je mezi oběma ženami dobrý vztah, protože nikdo nechce sdílet lásku svého jediného syna nebo manžela. Ale je nemožné žít dobře v nepřátelství.

Existují však případy, kdy mezi tchýní a snahou je dobrý vztah. Ženy vědí, že porozumění je klíčem k silné rodině.

Zdroj: credo.pro

Je to škoda, když sousedka ví o tvém synovi víc než ty.

Pomyslela si to Natalia Sergeevna a zavřela dveře do bytu. Žena hořce plakala a šla do své ložnice. Seděla na posteli a myslela si, proč je sama.

Celý svůj život dala svému synovi, vychovávala ho a on se odstěhoval od své matky. Dříve navštěvoval každý týden, ale teď jen zřídka volá.

Žena si vždy myslela, že syn hodně pracuje a je velmi zaneprázdněn. Někdo se zeptá, jak se má Igor, a Natalia Sergeevna sama neví, co říct. Dokud nenarazila na sousedku.

A Igor se žení …

Zdroj: ibilingua.com

Sousedka to řekla ženě. Měla hodně bolesti. Jediný syn se žení a matka o tom ani neví. Dokonce i neviděla svou snachu, ale ví, že se jmenuje také Natalia.

Žena přišla na svatbu svého syna bez pozvání. Oblékla nejkrásnější šaty, vzala květiny a šla.

„Milí novomanželé! Blahopřeji k Vaší svatbě. Natalochko, dnes ses stala mou dcerou. Vždycky jsem snila o tom, že budu mít dceru. Věz, že vždy najdeš podporu u mé osoby. Také věz, že přístup muže k jeho matce ukazuje, jak se bude chovat ke své manželce,“ podala žena kytici nevěstě a odešla z sálu.

Zdroj: intermarium.news

Všichni hosté ztichli, nikdo nechápal, co se děje. Nevěsta vstala ze stolu a zavolala Igora. Spěchali za Natálií Sergeevnou. Byli dlouho pryč, a pak se náhle tři vrátili. Omluvili se za tak trapnou situaci a pozvali matku ke stolu.

Uplynul rok

Zdroj: neikurs.com

Od té doby se Natalia Sergeevna a její snacha staly skutečnými přítelkyněmi. Děti navštěvují matku a volají několikrát týdně. Ženy se staly zvláště blízkými poté, co Natalochka otěhotněla. Igor se omluvil před matkou a řekl, že se rozhodl oslavit svatbu pouze s přáteli …

Nyní všichni žijí šťastně.

Co si o tom myslíte?

Share