Svědkyně se snažila svést ženicha: Jak vše dopadlo

Svědkyně se tak pohádala s nevěstou, že se snažila tajně svést jejího budoucího manžela. Ale nezohlednila jednu vážnou nuanci.

Novomanželé se svědkyní znají poměrně dlouho: tehdy byla se svým manželem, s nímž se po chvíli rozešla. Právě kvůli němu začaly první konflikty mezi svědkyní a nevěstou. Novomanželé se rozhodli pozvat jejího bývalého manžela na vlastní svatbu, měl být obyčejným hostem. Svědkyně tuto myšlenku nepodpořila, i když zpočátku váhala.

Nevěsta / Zdroj: life.24tv.ua

„Zpočátku se jí táto myšlenka líbila, ale v posledních pěti měsících přišla s různými důvody, proč bychom neměli zvat jejího bývalého manžela na svatbu,“ říká nevěsta.

Novomanželé se snažili ženu uklidnit: nemohli nepozvat muže na svatbu, protože ženich byl jednou na jeho svatbě. V reakci na to se svědkyně urazila a řekla, že se cítí zrazená.

Ale to ještě není konec! Začala se mstít. Žena se snažila ženicha přesvědčit, že ho milovaná přestala milovat. Údajně to již trvá několik posledních měsíců.

Překvapena žena / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

„Nezastavila se na tom. Začala mému snoubenci říkat, že se o něj stará víc, že si zaslouží to nejlepší. Hlavně zdůrazňovala, jak moc se o něj stará,“ vzpomíná nevěsta.

Žena si zřejmě myslela, že ženicha je velmi snadné zmást. Ale ne. Ten okamžitě promluvil o všem svou milovanou a oni se rozhodli rozloučit s agresivní svědkyní. Jak přiznává nevěsta, tato zkouška velmi posílila jejich vztah.

Svědkyně / Zdroj: life.24tv.ua

V důsledku toho, svědkyně se vůbec nedostala na svatbu a novomanželé přerušili jakoukoli komunikaci s ní.

PSALI JSME: SVĚDKYNĚ TĚSNĚ PŘED SVATBU OZNÁMILA NEVĚSTĚ, ŽE U NÍ NA SVATBĚ NEBUDE: CO SE STALO

PŘIPOMÍNÁME: JEDNA ŽENA ODJELA UPROSTŘED SVATBY KVŮLI FLITRŮM Z MÝCH ŠATŮ: CO SE STALO

Share