Stylisté se pokusily změnit život obyčejné učitelky: Jak to dopadlo

Příbuzní Eleny, která již mnoho let pracuje jako učitelka na základní škole, se rozhodli požádat o pomoc při vytváření nového vzhledu. Ženě je 52 let a většinu času tráví v práci a péčí o rodinu, proto už dávno přestala dbát na svůj vzhled. V každodenním životě dává přednost přísnému a konzervativnímu oblečení a snaží se držet vzhledu učitelky.

Elena / Zdroj: youtube.com

Po prozkoumání Elenina šatníku dospěli módní stylisté ke skličujícímu závěru, že potřebuje kompletní předělávku. Nedospěli však ke konsenzu ohledně univerzálního ženského stylu a rozhodli se experimentovat a předkládat nové návrhy za pochodu.

Žena před proměnou / Zdroj: youtube.com

Žena před proměnou / Zdroj: youtube.com

Žena před proměnou / Zdroj: youtube.com

Tentokrát se stylistům nepodařilo dosáhnout zvláštního úspěchu, protože dva aktualizované outfity se ukázaly být naprostým neúspěchem kvůli nesouladu detailů v celkovém konceptu. Třetí Elenin outfit přijala její podpůrná skupina zdrženlivě, ale ukázalo se, že je z navržených proměn nejúspěšnější. Sama učitelka se rozhodla pokusy hodnotit zdrženlivě a poděkovala stylistům za nalezení dokonalé verze spíše ze zdvořilosti než z upřímné radosti z výsledku.

Žena po proměně / Zdroj: youtube.com

Žena po proměně / Zdroj: youtube.com

Žena po proměně / Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: “JE TO PRO MĚ VELKÉ VYSTOUPENÍ Z KOMFORTNÍ ZÓNY”: TAMARA KLUSOVÁ PROMLUVILA, JAK SE CÍTILA VE SPOLEČNOSTI

PŘIPOMÍNÁME: LUCIE VONDRÁČKOVÁ PROMLUVILA O SVÝCH CITECH: FANOUŠKŮM UKÁZALA DOJEMNÝ SNÍMEK SE SVÝM SYNEM

Share