Stojí za to vyzkoušet: 5 barev vlasů, díky nimž budete vypadat mladší i bez makeupu

Správný odstín vlasů dokáže omladit i bez makeupu!

Zlatý kaštan

Studené odstíny vlasů jsou v přírodě vzácné. Proto vypadají nepřirozeně a vždy přidávají věk. Je lepší zvolit teplé barvy. Například zlatý kaštan, který vypadá co nejpřirozeněji. Dokonce i brunetkám radí stylisté, aby si barvily vlasy na kaštan, aby vypadaly mladší.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений The Royal Family (@theroyalfamily)

Skořicová

Černá barva je vždy +10 let. Ale pokud jste žhavá brunetka a nejste připravena radikálně změnit barvu vlasů, stačí přidat světlé prameny, stejně jako Priyanka Chopra. Teplá skořicová barva dodá tmavým vlasům objem a tváři svěžest.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Priyanka Chopra Jonas (@priyankachopra)

Karamelová blond

I když jste vždy volila studené barvy, s věkem mohou tyto odstíny zvýrazňovat nedostatek objemu a váš obličej bude vypadat unavený. Vlasy popelavé barvy sluší zpravidla mladým dívkám, u nichž je jasné, že to nejsou šedé vlasy. Krásné řešení je karamelová blond, inspirujte se u Nicole Kidman.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Nicole Kidman (@nicolekidman)

Babylights

Stylisté se naučili malovat na vlasy „polibky slunce“ nebo „babylights“. To je melír, který vytváří ve vlasech přirozeně vypadající jemné proužky v jiných odstínech. Světlé prameny vizuálně dodávají objem vlasům, který se s věkem ztrácí. Podívejte se, jak sluší Jennifer Aniston.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

Kávově hnědá

Hlavním pravidlem anti-age barvení je zaměření na přirozenost. Shatush je typ barvení, který vytváří hladký přechod z tmavých kořenů na světlé. Kávově hnědá barva je považována za klasickou barvu pro techniku ​​shatush, je vhodná pro blondýnky i brunetky. Vlasy vypadají přirozeně a krásně.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Sofia Vergara (@sofiavergara)

PSALI JSME: JAK SKRÝT ŠEDINY: NEJLEPŠÍ ODSTÍN PRO BARVENÍ VLASŮ

PŘIPOMÍNÁME: 10 TRIKŮ, KTERÉ POMOHOU UDRŽET VAŠE VLASY V PERFEKTNÍM STAVU

Share