Stavitelé požádali obrovskou částku za opravu koupelny, pak se žena rozhodla udělat vše sama: jak se ji to povedlo

Samantha Daly se rozhodla provést opravy v koupelně a byla omráčena, když jí bylo sděleno, jaké jsou náklady na práci: stavitelé požádali o 4000 eur (více než 100 tisíc korun).

Žena a koupelna/zdroj: nastroy.net

Pak žena vzala všechno do svých rukou. Ve výsledku zrekonstruovala koupelnu pouze za 45 eur (cca 1 100 korun). Podařilo se jí hodně ušetřit.

Koupelna/zdroj: nastroy.net

Co se stalo?

Samantha potřebovala osvěžit koupelnu a další místnosti v domě! Pak Samantha koupila samolepicí pásku, trochu barvy a malty. To vše stálo 45 eur (cca 1 100 korun). Podívejte se na fotografie před a po a uvidíte, že šetrná renovace se také může ukázat jako velmi krásná a stylová.

Koupelna/zdroj: nastroy.net

Co na to říká sama Daly?

Žena se podělila o své myšlenky ohledně renovace: „Inspiraci jsem hledala na různých webech, včetně Pinterestu a Instagramu. Neplánovala jsem všechno do nejmenšího detailu, protože jsem od narození spíš impulzivní. Věděla jsem, že chci tmavý interiér a bohaté barvy. Mimochodem, předchozí renovace nebyla v žádném případě špatná: jenom neodpovídala mému vkusu.“

Koupelna/zdroj: nastroy.net

Materiály

Samantha potřebovala k uskutečnění své vize jen velmi málo věcí. Objednala si online samolepicí papír za 9 eur (230 korun), pět úchytů za 11 eur (270 korun), spárovací hmotu za 4 eura (110 korun) a 150 ml barvy za 7 eur (180 korun).

Koupelna/zdroj: nastroy.net

Proces

Aby pochopila, jak aplikovat samolepicí pásky, podívala se Samantha na online výuková videa zveřejněné na YouTube. Nejprve přemýšlela o tom, čeho chce na konci procesu dosáhnout. A obrázek se postupně formoval.

Koupelna/zdroj: nastroy.net

Koupelna/zdroj: nastroy.net

Koupelna/zdroj: nastroy.net

Dojmy a tipy

Koupelna/zdroj: nastroy.net

Samantha je spokojena s opravami, které provedla. Vzhledem k tomu, že ušetřila několik tisíc, je to prostě skvělý design! Pro ty, kteří chtějí obnovit interiér koupelny, doporučuje přihlásit se k odběru všech druhů skupin na sociálních sítích věnovaných tomuto tématu, aby se nechali inspirovat, a dokonce se naučili několik užitečných triků. „Chtěla bych také upozornit na skutečnost, že byste se neměli bát experimentovat.“ – poznamenala žena.

Koupelna/zdroj: nastroy.net

PSALI JSME: ŽENA UŠETŘILA NA REKONSTRUKCI A VYROBILA PRACOVNÍ DESKU DO KUCHYNĚ Z BETONU

PŘIPOMÍNÁME: RODINA UDĚLALA REKONSTRUKCI VE SVÉM MALÉM BYTĚ: NYNÍ JE JEJÍCH BYT K NEPOZNÁNÍ A KAŽDÝ ČLEN RODINY MÁ VLASTNÍ KOUT

Share