Starý byt 2+kk byl zrekonstruován: Když majitelé viděli svůj domov po renovací, nepoznali ho

Mladá dívka plánovala opravu svého bytu, který se nachází ve staré budově z roku 1965. Byt byl v žalostném stavu, což žena viděla i když ho kupovala. Náklady na bydlení ale byly nízké.

Rekonstrukce bytu/ Zdroj: syl.ru

Aby se nový byt stal vhodným pro bydlení, rozhodla se obrátit na profesionální designéry. Prozkoumali byt a navrhli dobrý designový projekt.

Specialisté museli udělat obrovské množství práce: zbourat steré a znovu vše přestavět, vyměnit stará dřevěná okna za moderní, vyměnit topení a také něco udělat s osvětlením, které tam skoro nebylo.

Výsledek opravy překvapil dívku. Fotografie jasně ukazuje, že místo starého bytu, na ni čekalo moderní, krásné a pohodlné bydlení. Jak probíhala transformace, bude podrobně popsáno později.

Obývací pokoj

Před příchodem designérů byl ve velmi špatném stavu. Aby obývací pokoj stál útulnější a příjemnější, stěny byly provedeny v modrých a šedobéžových tónech. Na podlaze bylo použito standardní dřevo. Zároveň byla ve strašném stavu, nemělo smysl to obnovovat. Proto se okamžitě rozhodli jej nahradit parketami.

Velkou nevýhodou je, že byt je ve druhém patře a stromy s velkou korunou rostou přímo před okny, a proto není v obývacím pokoji dostatek přirozeného světla. Proto do stropu namontovali několik dalších světel.

Bylo rozhodnuto vytvořit pracovní plochu poblíž okna. Přichází kompaktní stůl a pohodlná židle ve stylu vintage. A pro větší pohodlí byl poblíž hlavní zdi instalován dekorativní krb, vedle kterého byla umístěna knihovna.

Kuchyně

Její hlavní nevýhodou je její malá velikost. Ale tento problém byl vyřešen kombinací kuchyně s chodbou a vstup do bytu byl přesunut do obývacího pokoje.

Rekonstrukce bytu/ Zdroj: syl.ru

Pro nejracionálnější využití každého metru čtverečního designeři zakoupili multifunkční nábytek a moderní kuchyňské spotřebiče.

Rekonstrukce bytu/ Zdroj: syl.ru

Ložnice

Rekonstrukce bytu/ Zdroj: syl.ru

Dříve byly stěny v této místnosti pokryty béžovou tapetou s květinami, které vypadaly hrozně. Odbornici se jich proto zbavili a pracovní plocha byla také nová. Hodí se k zeleným dveřím a žluté skříni a dělá interiér živějším a veselším.

Rekonstrukce bytu/ Zdroj: syl.ru

Na jedné stěně bylo velké zrcadlo zdobené látkovou podložkou. V blízkosti postele byl umístěn kompaktní noční stolek s noční lampou.

Koupelna

Rekonstrukce bytu/ Zdroj: syl.ru

Koupelna a toaleta byly oddělené, ale bylo rozhodnuto je sjednotit, aby bylo možné instalovat plnou vanu. V dekoraci interiéru byly použity dlaždice a barvy a tato technika fungovala perfektně.

Rekonstrukce bytu/ Zdroj: syl.ru

Chodba

Rekonstrukce bytu/ Zdroj: syl.ru

Byla malá a měla několik dveří vedoucích do různých místností. Navíc byla vyrobena v tmavě hnědé barvě a vypadala hrozně. Odbornici se rozhodli udělat něco zajímavějšího s květinovými ornamenty.

Aby byla chodba proporcionálnější, byly na skryté krabici instalovány jedny dveře. A otevřel se otvor vedoucí do obývacího pokoje. A aby místnost měla zvláštní kouzlo, bylo tam instalováno masivní starožitné zrcadlo.

Rekonstrukce bytu/ Zdroj: syl.ru

Výsledek práce designérů potěšil majitelku bytu. Nyní její domov vypadá velmi moderně, zářivě a stylově. Všechno v něm je promyšleno do nejmenších detailů, proto je v něm i přes své malé rozměry celkem pohodlné.

PSALI JSME: MUŽ NECHÁPAL, KDO DĚLA BORDEL NA JEHO ZAHRADĚ: KAMERY VŠAK ODHALILY PRAVDU

PŘIPOMÍNÁME: „NEPAMATUJI SI, KDY MI BYLO HŮŘ. NEPŘEJU NIKOMU“: VERONIKA KOPŘIVOVÁ SE DOSTALA DO NEMOCNICE

Share