Stala se matkou ve 38 letech, lituje, že pořídila si dítě tak pozdě. Manželovi je nad 50 a všechno není tak růžové, jak se zdá

Této ženě je 42. Dceři jsou již 4 roky.

Stará se o dítě a o sebe. Vypadá krásně, pěkná postava a držení těla. Je vždy stylově a vhodně oblečená, má moderní koníčky. Vydělává peníze online. Chtěla bych vypadat stejně v tomto věku.

Jejímu manželovi je již 52 a to je jejich první a jediné dítě. V budoucnu také neplánuje druhé dítě, říká, že porod byl obtížný.

Často se vidíme na hřišti. Obě nerady drbáme, vlastní životy jsou zajímavé. Takže jsme se staly kamarádkami. Proto vidím její život nejen zvenčí.

Těhotná žena / Ilustrační foto / Zdroj: kleo.ru

Ukázalo se, že tato železná dáma nežije tak šťastně, jak se zdá. Stará se o dceru sama.

Manžel vůbec nevyjadřuje touhu jí pomoci, dokonce ani nechodil na procházky s kočárkem. Říká, že je připraven jít na ryby nebo hrát šachy, až dítě vyroste. Plenky, pískoviště, výchova jsou povoláním žen, mají instinkty. A otec si chce odpočinout.

Na příkladu mé kamarádky mohu říci, že rozhodnutí o porodu ve věku nad 40 let není příliš dobré rozhodnutí.

Mnoho žen do 35 let dělá kariéru, vydělává si peníze a potom klidně rodí dítě. Jak lze myslet na rodinu ve dvaceti? Výsledkem je však často naprostý nesmysl. Často tyto dívky později nemohou rodit samy.

Šťastná rodina / Ilustrační foto / Zdroj: mamainthecity.ru

Ale ve 20 je snadné stát se matkou a vdát se za slušného muže. A ve 40 letech bude snadné hlídat vnoučata a pomáhat svým dětem.

Zdá se, že jsme ztratili koncept rodiny, její hluboký význam: poskytnout si navzájem příležitost přežít. Nechceme si navzájem pomáhat, podporovat. Proto odkládáme narození dítěte: prostě se nemáme na koho spoléhat.

Výsledkem je, že děti dostávají padesátileté matky. Je nepravděpodobné, že tyto děti a rodiče dokážou najít společnou řeč. Děti se za nich stydí. A stávají se sirotky v mladém věku, kdy je tak snadné udělat blbosti.

PSALI JSME: JAK DNES ŽIJE ŽENA, KTERÁ PORODILA V 65 LETECH: DCERA UŽ MÁ DESET LET

PŘIPOMÍNÁME: MOJE 56LETÁ TCHYNĚ JE TĚHOTNÁ A NEVÍ S KÝM: JSOU 3 KANDIDÁTI NA OTCE, MEZI NIMI DŮCHODCE A 20LETÝ CHLAPEC

Share