Soused si před vchodem vybavil parkovací místo. Včera přijel a místo je obsazené: Jakou byla jeho reakce

Máme v našem domě jednoho takového jedince: hned před vchodem se vybavil parkovací místo. Navíc, aby poblíž nemohla být umístěna další auta, zasadil kolem „svého“ místa borovice. Ale my se s ním nehádáme.

Parkovací místo / ilustrační foto / Zdroj: bankstoday.net

Ačkoli území, na kterém si soused vybavil individuální parkování, nemá s naším domem nic společného. Pokud si tedy někdo bude stěžovat, bude hledat nové místo pro sebe.

Abyste rozuměli, má tři auta, všechny bílé. Když přijede k domu, vytáhne všechny druhy leštidel, hadrů a čistí své auto. Každopádně je hned vidět, že je to pedant. A s velkými penězi.I když na jeho místě je lepší žít ve svém domě než v bytě. No tak ale, to je jeho věc.

Parkovací místo / Zdroj: zerkalo.cc

A pak mi sousedé vyprávěli příběh, který byl pozorován z balkonu: Přijíždí na své parkové místo a vidí, že je obsazeno: zaparkoval se tam někdo na starém Fordu. Sousedy zajímalo, co bude dělat náš „skvělý“ soused. Vlastně tato situace potvrdila, že je lepší se s ním nehádat.

Soused vystoupil ze svého auta. Přistoupil k Fordu a začal mlátit nohama po kolech a pak i pěstmi po kapotě a po celém autě.

Parkovací místo / ilustrační foto / Zdroj: varlamov.ru

Alarm začal „řvát“, ale majitel starého auta nevyšel. A soused pořád bušil do auta. Ten člověk se zřejmě podíval z okna a rozhodl se, že si raději počká.

Jak jednat s takovými sousedy? No stál někdo na „tvoje“ místo, tak co teď. Je vidět, že to není někdo z našeho domu (auta sousedů jsou již pro všechny známá), tak proč se tak chovat?

Parkovací místo / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

PSALI JSME: TEST ZE ZÁKLADŮ LOGICKÉHO MYŠLENÍ: JAKÉ JE ČÍSLO PARKOVACÍHO MÍSTA POD ZAPARKOVANÝM AUTEM

PŘIPOMÍNÁME: ODBORNÍCI ŠKODA SE NADÁLE STARAJÍ O BEZPEČNOST A ZDRAVÍ SVÝCH ZÁKAZNÍKŮ: IDENTIFIKOVALI MÍSTA V AUTĚ, KTERÁ MAJÍ BÝT DEZINFIKOVÁNA

Share