Sníh komplikuje provoz ve městech i na dálnicích: Jaké kraje jsou nejvíc zasažené

Pokaždé, až v České Republice začíná sněžit, řidiče vozidel dávají zvýšenou pozornost, kvůli čemuž častokrát dochází ke kolonám a nehodám.

Auto/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Dnešní počasí také výrazně ovlivnilo dopravu nejen ve městech, ale i na dálnicích. Dálnice D8 byla dnes ráno kvůli sněhu uzavřena. O tom informuje na svých webových stránkách portál zpravy.aktualne.cz.

Silnice/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Dnešní sobota otevřela sněžné odbor v hlavním městě České Republiky Praze. Již od ranních hodin sypače začali odklizovat sníh, který přes den může komplikovat provoz.

Silnice/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Kolem Prahy městská hromadní doprava měla velké zpoždění. „Na příměstských linkách vlivem nesjízdnosti nastává zpoždění a operativní zrušení některých zastávek,“ hlásí Pražská integrovaná doprava na svém twitterovém účtu.

Silnice/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Policisté ve Středočeském kraji od sedmi do deseti hodin evidovali přes třicet dopravních nehod. Většina z toho byla ale bez vážných zranění. Největší pozornost musí dávat řidiče v Středočeském, Královéhradeckém, Libereckém kraji a horských oblastech Moravskoslezského kraje.

PSALI JSME: METEOROLOGOVÉ PROMLUVILI, JAKÉ POČASÍ BUDE BĚHEM PROSINCE: O VÁNOCÍCH SE BUDE OCHLAZOVAT

ČTĚTE TAKÉ: VÁNOCE 2021: ADVENTNÍ OBDOBÍ SE ROZJÍŽDÍ, ALE VÁNOČNÍ TRHY SE MUSÍ ZAVÍRAT

Share