Žena oslavila svou nepovedenou svatbu: nevěsta zničila šaty, když zjistila, že jí ženich podvádí

Meredith a její snoubenec naplánovali luxusní svatbu: dav přátel a příbuzných, kytice, fotograf, zahradní stoly, vše, jak má být. Chodili spolu čtyři roky a rozhodli se, že je čas posunout vztah na novou úroveň. Pár složil kauci za dům a stanovil datum svatby. Jedna maličkost však zastínila skvělou náladu nevěsty. Měla podezření, že jí snoubenec je nevěrný. Dlouho to bylo jen podezření, ale v za několik týdnu do svatby se podezření potvrdilo.

Meredith / Zdroj: goodhouse.ru

Před nevěstou se objevila obtížná volba: polknout urážku s vědomím, že budoucí manžel lhal, nebo vše udělat jinak? Meredith si vybrala druhou cestu. Podařilo se jí vrátit kauci za dům, a to bylo velké vítězství. Ale svatbu zrušit se už nedalo, takže nevěsta se rozhodla oslavit ji bez ženicha. Vlastně to nebyla svatba. Naštěstí ji všichni příbuzní a přátelé podpořili a svatební fotograf se dokonce radoval z šance nafotit takovou neobvyklou událost.

Hlavní postavou této party měly být bílé šaty nevěsty. Oni byli naprosto luxusní, stáli 3000 liber, což je více než průměrný plat v Anglii.

Meredith / Zdroj: goodhouse.ru

Zpočátku bylo všechno tak, jak mělo být: nevěsta vyšla v bílých šatech a závoji, pózovala fotografovi s kyticí, dortem a vtipným nápisem, na kterém místo „Novomanželé“ bylo napsáno: „Jednou jo, ale dnes ne“.

Meredith / Zdroj: goodhouse.ru

A pak sundala otravný bílý hadr a ukázala se hostům ve velkolepých korzetových šatech, drzých a krásných. V rukou měla vodní pistoli: ona střílela z něj po nenáviděnému oděvu černou barvou.

Meredith / Zdroj: goodhouse.ru

Meredith vzpomíná, že nápad k ní přišel hned, jakmile zjistila, že zálohu na svatbu nevrátí. Viděla spoustu videí, ve kterých nevěsty ničí své svatební oblečení: pálí, řežou, válí se v nich v písku. Zdálo se jí to odvážné, vypadalo to jako výzva..

Meredith / Zdroj: goodhouse.ru

Nyní, šťastně osamělá, řekla: „Jsem z těch lidí, kteří čelí svým strachům tváří v tvář. Dovoluji si cítit strach, ale nedovolím, aby mě přemohl. Život přece jde dál a vy ho žijete. Toto je jen další kapitola mého příběhu.“

Meredith / Zdroj: goodhouse.ru

PSALI JSME: ŽENA NAŠLA NOVOROZENÉ KOTĚ A PODSTRČILA HO KOJÍCÍ FENĚ: JAK VŠE DOPADLO

PŘIPOMÍNÁME: JAN UŽ OPUSTIL MĚSTO, KDYŽ UVIDĚL, ŽE NEVĚSTA V BÍLÝCH ŠATECH SEDÍ NA KRAJNICI, PŘÍMO NA ZEMI. ZASTAVIL SE A ŠEL K NÍ

Share