Skutečná Malenka: Jak vypadá dívka, která v 17 letech váží pouhých 10 kg

„Kanadská Malenka“ – takto přezdívali Kenadie Jourdin-Bromley, která se narodila se vzácnou genetickou poruchou růstu. V 17 letech váží pouhých 10 kg, ale to jí nebrání žít naplno a být šťastnou.

Zdroj: woman.ru

Když vyšel film Eep!, mnozí začali hledat hlavní postavu – holčičlu, která hrála roli malé dívky s křídly.

Zdroj: woman.ru

V 21. století nikoho nepřekvapí neobvyklý vzhled filmových postav, avšak v případě Kenadie Jourdin-Bromley to vůbec nešlo o speciálních efektech, ale o vrozené patologii, která se nazývá prvotní nanismus.

Zdroj: woman.ru

Kvůli této genetické nemoci v 17 letech váží dívka pouhých 10 kg a zároveň vypadá jako pohádková bytost – elf nebo víla.

Zdroj: therecord.com

„Kanadská Malenka“ se narodila 13. února 2003. Její rodiče, Brianne Jourdin a Court Bromley, si uvědomili, že těhotenství bylo neobvyklé – dokonce i v 9. měsíci nastávající matka neměla žádné břicho, ale všechny ukazatele byly normální. A porod dcery probíhal bez jakýchkoli potíží.

Zdroj: kp.ua

Zdroj: littlethings.com

Kenadie Jourdin-Bromley se narodila velmi malou, vážila jen něco málo přes 1 kg a měřila 27 cm. Lékaři okamžitě dali miminko do speciálního boxu a varovali rodiče, že s největší pravděpodobností dítě nepřežije.

Malá Kenadie však bojovala, den za dnem sílila a navzdory špatným vyhlídkám přežila. Fakt zůstala stejně malá.

Zdroj: woman.ru

Nyní je sedmnáctiletá Kenadie místní celebritou. Měšťané ji nazývají „malým andělem“ a podobnou roli hrála ve filmu Eep!

Zdroj: woman.ru

Malá holčička s křídly pomáhá lidem a inspiruje je, aby věřili v zázraky. Dívka na místě natáčení pracovala s potěšením a profesionalitou.

Zdroj: woman.ru

Brzy dodělá střední školu a chce spojit svůj život s kinematografií.

Holka nemají ve škole žádné problémy, chodí do obyčejné školy. Podle rodičů jsou spolužáci velmi družní a přátelští a považují ji za „svou“.

Zdroj: woman.ru

Dívka také má mladšího bratra jménem Tyrant.

Zdroj: barcroft.tv

Jsme si jisti, že s takovou vitální energií a láskou Kenadie Jourdin-Bromley pokoří tento svět!

Zdroj: woman.ru

Share