Školák poslal chudé dívce z Filipín dárek: On sam ani netušíl, co se za 14 let stane

Tento příběh roztaví srdce milionů lidí, protože je tu všechno jako v těch nejpravděpodobnějších happy endových seriálech.

Začalo to dárkem. S obyčejným vánočním dárkem.

Zdroj: tourister.ru

Vpravo na fotografii je obyvatel amerického státu Idaho Tyler Woolf. V roce 2000, kdy Tylerovi bylo 7 let, se zúčastnil charitativní akce. Její podstatou bylo, že děti i dospělí mohli dát dohromady malý dárek a odnést ho do charitativní organizace, která je posílala dětem z chudých rodin po celém světě.

Tyler našel krabici od bot, oblepil ji papírem, dal tam dárek, pohlednici a fotku. Nevěděl, komu se jeho krabice dostane. Chlapec ji prostě odnesl a bezpečně na ni zapomněl. Jak jste mohli hádat, dárek dostal dívku na fotografii vlevo. Jmenuje se Joana Marchandová a je z Filipín.

Zdroj: tourister.ru

Uplynulo 11 let. V jeden den, Tyler dostal oznámení na sociální síti – k němu přátelé chtěli přidat nějakou dívku. Mladík nejprve žádost zamítl. Dívka svou žádost však opakovala. Tyler se tehdy rozhodl, že možná tato dívka kdysi studovala s ním, takže žádost přijmul.

Zdroj: tourister.ru

Po nějaké době Tyler dostal první zprávu od dívky. Napsala, že má Tylerovu dětskou fotku a dárek, který si už několik let pečlivě schovává. Když mladý muž viděl fotografii, okamžitě pochopil, o co jde. Začal se stýkat s dívkou. Tak to trvalo několik měsíců. Tyler a Joana si začali uvědomovat, že už je spojuje skutečné a upřímné přátelství. V jednom okamžiku Joana pozvala Tylera na návštěvu a ten, který shromáždil věci, šel na Filipíny.

Když mladý muž viděl Joanu naživo, okamžitě si uvědomil, že se zamiloval. Seznámil se s dívčinými rodiči a přáteli, pak Joanu představil svým příbuzným.

Stále spolu komunikovali, telefonovali, ale vztah už byl jiný. Při svém dalším příjezdu na Filipíny požádal dívku o ruku. Svatba se odehrála v roce 2014.

Zdroj: tourister.ru

Zdroj: tourister.ru

Tyler přiznává, že si nedokáže představit, co by se všechno stalo, kdyby se nezúčastnil akce, neposlal by tento dárek, odmítl nabídku od Joea a nakonec by se s ní neviděl. Všechno by dopadlo jinak. Prostě by nepotkal lásku svého života. Dnes je Tyler jistý: tím, že děláte malý dobrý skutek, děláte lépe sami sebe. Dobro se vždy vrací a to je pravda.

Zdroj: tourister.ru

Share