Školačka strávila 2 dny na opuštěném ostrově: Její rodiče ji chtěli takovým způsobem převychovat

V Číně vymysleli rodiče netriviální způsob, jak připravit svou třináctiletou dceru na dospělost, a dívku nechali na ostrově. Školačka strávila dva dny na opuštěném ostrově s vodou a sušenky, ale matka a otec jsou s výsledky převýchovy spokojeni.

Dívka/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

12. července se pozornost čínských médií zaměřila na příběh 13leté školačky, která byla nalezena na pustém ostrově kilometr od města Weihai v provincii Šan-tung. Místní rybáři vydali rybařit do opuštěné oblasti, ale najednou k nim přistoupila holka a stěžovala si, že má hlad.

Dívka/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Když se překvapení muži zeptali, zda jsou s ní dospělí, odpověděla záporně. Dívka zároveň tvrdila, že byla na ostrově proti své vůli. Po vyslechnutí příběhu zavolali rybáři policii, která teenagerku odvedla na záchranném člunu zpět do města, kde našli její rodiče.

Dívka/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Během rozhovoru s rodinou se orgánům podařilo potvrdit slova dítěte: ukázalo se, že její pobyt na ostrově byl jakousi převýchovou. Rodiče považují svou dceru za příliš rozmazlenou. Pár tvrdil, že dívka odmítá chodit do školy a nechce se účastnit rodinných večeří.

Záchrana/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Matka školačky vysvětlila svůj čin strachem o svou dceru – žena si byla jistá, že s takovým charakterem dívka v životě neuspěje. Rodiče se rozhodli naučit školačku zvládat životní obtíže, a proto ji tam dovezli.

Záchrana/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

“Nesnáším to! Přinutili mě přežít na tomto opuštěném ostrově. Měla jsem jen vodu a sušenky,“ uvedla dívka. Zároveň rodiče tvrdili, že vědí, jak přežít ve volné přírodě. Podle dospělých se oni předem poradili s odborníkem na přežití. Policie přesto trvala na návratu dítěte do civilizace. Než dívka vyběhla k rybářům, strávila na ostrově již dva dny.

Její otec objasnil: je potěšen alespoň tím, že jeho dcera kontaktovala rybáře. Podle muže by dívka nikdy předtím nemluvila s cizími lidmi. Ze slov rodiče vyplývá, že si byl jistý: situace byla pod kontrolou.

ČTĚTE TAKÉ: „Z JEJÍ FOTOGRAFIE VYTVOŘILI MEMY, CELÁ SÍŤ SE JÍ SMÁLA“: JAK NYNÍ VYPADÁ VERONIKA

PSALI JSME: ROZHODNĚ SDĚLILA KRÁSU PO MATCE, ALE NENÍ JEJÍ KOPIÍ: DEVA CASSEL SE NAFOTILA V NOVÉ KAMPANI DOLCE&GABBANA

Share