Servírka se před 13 lety provdala za šejka: jak žije dnes

Příběh obyčejné servírky Natalie z Minska vypadá spíš jako skutečná pohádka. Před třinácti lety se provdala za šejka, psaly o tom časopisy po celém světě. Jak dopadl osud servírky dnes.

Dívka se provdala za šejka / Zdroj: kindhearts.com.ua

V době osudného setkání Natalia Alieva pracovala jako servírka v hotelu „Minsk“. Bylo jí pouhých 19 let. Byla to obyčejná studentka, která studovala na běloruské fyzikální akademii.

Šejk / Zdroj: kindhearts.com.ua

Ve stejném hotelu se ubytoval arabský šejk Saíd bin Maktúm al-Maktúm, který přijel do Běloruska, aby se zúčastnil střeleckých soutěží. Jednoho dne Natalia musela přinést sklenici džusu do jeho pokoje a po několika dnech ji šejk pozval na první rande.

Dívka se provdala za šejka / Zdroj: kindhearts.com.ua

Zamilovali se do sebe skoro okamžitě. Saíd bin Maktúm al-Maktúm požádal o ruku dívky u jejích rodičů a dostal souhlas. Novomanželé odletěli do Dubaje, kde Natalia vzala nové jméno – nyní se jmenuje Aisha.

Dívka se provdala za šejka / Zdroj: kindhearts.com.ua

Musela si zvyknout na nová pravidla.  Šejk už byl ženatý a po několika letech se znovu oženil, místní zákony to umožňují. Natalia nebyla proti, pochopila a přijala kulturní rysy svého manžela.

Dívka se provdala za šejka / Zdroj: kindhearts.com.ua

Bývalá servírka dnes žije v šejkově paláci. Auto s osobním řidičem, celá armáda služebníků, děti – Natalia je zcela spokojen s tím, jak se její život vyvinul.

Dívka se provdala za šejka / Zdroj: YouTube

PSALI JSME: JEJICH VĚKOVÝ ROZDÍL JE 53 LET: 18 LETÁ DÍVKA SE PROVDALA ZA 71 LETÉHO MUŽE A JAK ŽIJE PÁR DNES

PŘIPOMÍNÁME: OPRAVDOVÁ LÁSKA: DÍVKA SE PROVDALA ZA MLADÍKA Z AFRIKY A PORODILA MU TŘI NEOBVYKLÉ DĚTI

Share