Šedovlasé hvězdy, které vyměnily své stejně staré manželky za mladé

Starší hvězdy s mladými manželkami jsou běžným jevem na každé společenské akci. Novináři si už dávno všimli, že pro mnohé prošedivělé sukničkáře se výměna své stejně staré manželky za mladou krásku stala běžnou záležitostí jako pro motoristu – výměna letních pneumatik za zimní.

Samozřejmě, že každý postarší herec nebo obchodník, který si pořídil další dlouhonohou společnici, okamžitě vypráví veřejnosti o velké lásce. Láska je ale v takové situaci spíše výjimkou než pravidlem.

Starší hvězdy s mladými manželkami:

Richard Gere a Alejandra Silva (věkový rozdíl 34 let)

Richard Gere a Alejandra Silva / Zdroj: ofigenno.com

72letý Gere je dodnes nazýván jedním z prvních hollywoodských donchuánů. Před mnoha lety měl tento fešák poměry s desítkami hvězd, včetně Kim Basinger a Priscilly Presley.

Richard se však raději ženil s modelkami. Jeho první manželkou byla Cindy Crawford, druhou Carey Lowell. A třetí manželkou se v roce 2018 stala politická aktivistka Alejandra Silva! Mimochodem, v únoru 2019 se Silva a Gere stali rodiči.

Johnny Depp a Amber Heard (věkový rozdíl 23 let)

Johnny Depp a Amber Heard / Zdroj: ofigenno.com

Toto manželství bylo neúspěšné. Johnny Depp se zamiloval do štíhlé blondýnky, rozešel se se svou starou partnerkou Vanessou Paradis a brzy se oženil s Amber.

Spolu s blonďatou kráskou ale Depp dostal hromadu problémů! Johnny a Amber se rozešli v roce 2017 a herec se při zmínce jména své bývalé manželky stále třese.

Sean Penn a Leila George (věkový rozdíl 31 let)

Sean Penn a Leila George / Zdroj: ofigenno.com

Další uznávaný hollywoodský donchuán Sean Penn měl vždy u žen úspěch. Bývalý manžel Madonny, oblíbenec hereček a supermodelek, se nikdy neostýchal svým vzhledem ani žádným věkovým rozdílem se svými vyvolenými.

Manželství s mladou australskou herečkou Leilou George bylo jen další kapitolou Seanových dobrodružství. Penn a George se stali manželi v roce 2020, rozvedli se v roce 2021. A diváci se už těší, koho si šedovlasý dobyvatel ženských srdcí vybere jako další partnerku.

Jak je vidět, postarší hvězdy s mladými manželkami jsou běžným jevem. Jak se díváte na páry, kde je velký věkový rozdíl?

PSALI JSME: „A KDO SE BUDE STARAT O DÍTĚ“: FOTKY 72LETÉHO RICHARDA GEREA UDĚLANÉ PAPARAZZI NAŠTVALY FANOUŠKY

PŘIPOMÍNÁME: JAK OSUD PŘIVEDL RICHARDA GEREA K LÁSCE JEHO ŽIVOTA

Share