Schillerová plánuje ovládnout další sociální síť: ministryně financí byla pozvána na tábor mladých influencerů

Šéfku státní kasy Alenu Schillerovou pozvali na dětský tábor, kde se bude probírat vyniknutí na sociální síti TikTok. Organizátoři ale neprozradili, kdy se ministryně tam objeví a dodali, že má hezké účty na sociálních sítích. Informuje o tom web idnes.cz.

„Pozvání na náš tábor přijala i vícepremiérka a ministryně financí Alena Schillerová. Paní ministryně je na sociálních sítích velice aktivní,“ uvádí se na profilu tábora s tím, že Schillerová zatím na TikToku není.

Alena Schillerová / Zdroj: youtube.com

Organizátor Petr Kopecký potvrdil, že ministryně opravdu na tábor dorazí, i když přesný čas upřesnit odmítl.

Kopecký dodal, že organizátoři měli v plánu pozvat někoho z politiků a vybrali si Schillerovou, protože má údajně hezké účty a udržuje je. Program pro tuto akci se stále připravuje. Ministryně na tuto situaci zatím nijak nereagovala.

Příspěvek na Instagramu / Zdroj: instagram.com

Tábor je určen pro mladé influencery a účastníci se budou zabývat zdokonalováním příspěvků hlavně na TikToku.

„Na TikTok kempu tě naučím, jak správně vybrat vhodné video, napsat si k němu scénář a vybrat vhodnou hudbu,“ tvrdí účastnice reality show Like House Marie Rosecká.

Alena Schillerová / Zdroj: youtube.com

Konat se tábor bude od 22. do 27. srpna v Campu Pohoda a cena je 7990 Kč. Všechny místa jsou již obsazená.

Politolog Jan Kubáček ovšem nedoporučuje Schillerové návštěvu tábora v tak složité době. Musí se totiž chovat příkladně, aby neporušila žádné protiepidemické opatření v době, kdy se blíží volby do Sněmovny.

PSALI JSME: ČESKÝ VELVYSLANEC V AFGHÁNISTÁNU JIŘÍ BALOUN PROZRADIL, JAK PROBÍHALA EVAKUACE: PODLE NĚJ TAM BYL CHAOS

PŘIPOMÍNÁME: VLÁDA ROZHODLA, PRO KOHO TESTY NA KORONAVIRUS BUDOU PO 1. ZÁŘÍ BEZPLATNÉ: OSTATNÍ SI BUDOU MUSET ZA TESTY ZAPLATIT

ČTĚTE TAKÉ: „VŽDY JSEM JI MĚL RÁD, ZNÁM JI 30 LET“: JAK ZAČAL VZTAH MEZI PETREM VOJNAREM A LUCIÍ VONDRÁČKOVOU. PRVNÍ RANDE

Share