„S volbami jsme to nespojovali“ : v knihkupectvích se po Babišovi také objeví kniha Ivana Bartoše

Knihkupectví se připravují na prodej knihy předsedy Pirátské strany Ivana Bartoše, která se bude jmenovat Hurikán Ivan. Jedná se o sérii rozhovorů s politikem. Informuje o tom web novinky.cz.

Vydá knihu nakladatelství z Brna Druhé město. Bartoš tak bude po Andreji Babišovi druhým politikem, který během předvolebního období vydá svou knihu, která ale původně neměla uvidět svět před volbami.

Ivan Bartoš / Zdroj: youtube.com

„S volbami jsme to nespojovali. Byl to třetí titul v jedné řadě po knize rozhovorů s hudebníkem Davidem Kollerem a novinářkou Danielou Drtinovou,“ uvedl šéf nakladatelství Martin Reiner.

Rozhovory v předsedou Pirátů vedl spisovatel Milan Ohnisko, který v této knize chtěl ukázat, jaký je Bartoš v běžném životě. To, že kniha bude prezentována před volbami, je prý náhoda.

Ivan Bartoš / Zdroj: youtube.com

Autor se v díle vice zaměřuje na rodinné vztahy Bartoše, jeho dětství či vztah k víře.

Politik se v knize často pouští do předsedy vlády Babiše, který zároveň ve svém díle Sdílejte, než to zakážou označuje Piráty za hlavního nepřítele a vytýká jim hlavně postoj k migrantům.

Ivan Bartoš/Zdroj: youtube.com

Bartoš to však popírá a tvrdí, že jeho strana jako jediná měla jasný postoj k této otázce a kvóty odmítala.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Předseda Pirátské strany dodává, že po Miloši Zemanovi by chtěl vidět na Hradě ženu, kterou by mohla být Danuše Nerudová z Mendelovy univerzity.

Nakonec Bartoš popřel, že by Pirátská strana byla levicová. Označil ji jako středovou stranu.

Psali jsme:„Letos jí bylo 95 let“: Česká herečka Zdenka Procházková opustila svět české kinematografie. Poslední roky života v pečovatelském domě

PSALI JSME: ČESKO NAVŠTÍVIL NĚMECKÝ PREZIDENT: SETKÁNÍ A VEČEŘE SE ZEMANEM PROBÍHALO VE STANU

PŘIPOMÍNÁME: ROMAN PRYMULA PROMLUVIL O DŮVODECH, PROČ NĚKTEŘÍ SENIOŘI SE NECHTĚJÍ NECHAT NAOČKOVAT: EPIDEMIOLOG TAKÉ ŘEKL, CO LZE OČEKÁVAT NA PODZIM

Share