S nimi je Neo a John Wick: Herec Keanu Reeves podpořil Ukrajince

Slavný hollywoodský herec Keanu Reeves podpořil Ukrajince, kteří přežili ruskou invazi

Keanu Reeves / Zdroj: stars.segodnya.ua

Válka na Ukrajině, kterou rozpoutal Putin proti ukrajinskému lidu, se stala událostí, která ukázala skutečné ukrajinské přátele a nepřátele. A neunavujeme se mluvit o těch, kteří projevují všemožnou podporu, sympatie a pomáhají Ukrajincům v nejsložitější době v novodobých dějinách. Příkladem jsou četné západní hvězdy. Herec Keanu Reeves je mezi nimi.

Keanu Reeves / Zdroj: stars.segodnya.ua

Celý civilizovaný svět, inteligentní a vzdělaní lidé jsou proti ruské invazi na Ukrajinu. Nenávist, s jakou ruští vojáci bombardují mírumilovná ukrajinská města, nemohou pochopit hollywoodské herci: Shannen Doherty, Sophia Bush, Rosamund Pike, Michael Douglas, Ashton Kutcher, Mila Kunis, Angelina Jolie, Seann Penn a mnoho a mnoho dalších.

Podpořit válku na Ukrajině mohou pouze placené propagandistické hvězdy, které mají na vodítku krvavý režim: jsou to Nikolaj Baskov, Oleg Gazmanov, Nikolaj Rastorguev, Julija Čičerina, Nikita Mikhalkov, Polina Gagarina a další.

Putin / Zdroj: delfi.lt

Ale lidé na internetu nahlas říkají: kdo jsou všichni tito lidé a co doopravdy mohou dělat, když je Neo za Ukrajinu, je to také John Wick, kterého hraje Keanu Reeves.

Keanu Reeves podpořil Ukrajinu / Zdroj: stars.segodnya.ua

Solidaritu s Ukrajinci prokazují i ​​další superhrdinové a herci, které jsou světoznámí a znamenávaní.

PSALI JSME: BIDEN: UKRAJINA JE V ČELE BOJE ZA DEMOKRACII A SVOBODU, JSME S VÁMI

PŘIPOMÍNÁME: SAVE UKRAINE: DNES SE BUDE KONAT MEZINÁRODNÍ CHARITATIVNÍ TELEMARATON NA PODPORU UKRAJINY

Share