Rybáři uviděli medvěda s nádobou na hlavě ve vodě a rozhodli se ho zachránit: Jak vše dopadlo

Znečištění vodních ploch různými druhy plastů vede k děsivým důsledkům pro divoká zvířata a ptáky. Jednou se do takové plastové pasti dostal mladý hnědý medvěd. Díky snahám jednoho manželského páru však bylo zvíře zachráněno.

Tento příběh se stal loni v létě. Manželé Tricia a Hurt, kteří žijí ve Wisconsinu, šli rybařit na jezero. Lovili z lodi a v jednom okamžiku uviděli ve vodě něco velkého a zvláštního.

Záchrana medvěda / Zdroj: mimimetr.me

Když se to blížilo, manželé si uvědomili, že je to medvěd s plastovou nádobou na hlavě. Bylo vidět, že zvíře se nemůže samo zbavit předmětu. Tricia a Hurt si uvědomili, že medvídek naléhavě potřebují pomoci, jinak zemře, protože by takto nemohl jíst a pít.

Záchrana medvěda / Zdroj: mimimetr.me

Žena natočila na video operaci na záchranu medvěda, zatímco se její manžel snažil zbavit zvíře lahve z hlavy. Manželé se plavili na člunu vedle zvířete a Hurt se několikrát pokusil zvíře osvobodit od zajetí, ale ten se jen tak nedál.

Manžele se nevzdali a podařilo se jím zachránit. Po osvobození se medvěd okamžitě plavil na druhou stranu a pár s pocitem splněné povinnosti šli v klidu rybařit.

PSALI JSME: VE SPOJENÝCH STÁTECH SI MEDVĚD PŘIŠEL POSLECHNOUT SVÉHO OBLÍBENÉHO DJ: VIDEO, JAK HUDBA PŘILÁKALA DIVOKÉ ZVÍŘE

PŘIPOMÍNÁME: MEDVĚD SE HONIL PO SJEZDOVCE ZA LYŽAŘEM: ALE CHLAP NAŠEL ŘEŠENÍ TÉ SITUACI

Share