Roztomilé video o důvěřivém pejskovi, který si myslel, že jeho paní je kouzelnice

Majitelka pejska plemene Shiba-Inu jménem Komugi vede na Twitteru stránku, kde zveřejňuje vtipné, roztomilé a zábavné záběry se svým mazlíčkem. Nedávno sdílela video s trikem, kterého se její pes zúčastnil. A video velmi zaujalo diváky.

Komugi / Zdroj: ukr.media

Na záběrech dívka nabízí svému mazlíčkovi aby si s ní zahrál v hru. Schovává pamlsek a žádá, aby ten uhodl, v jaké ruce je. Rozrušený pes čichá obě pěsti a nakonec ukazuje na jednu z nich. Majitelka však byla mazanější: obě odkryté dlaně byly prázdné.

Komugi / Zdroj: Twitter

Zmatený chlupáč rychle slezl ze svého domku, aby zkontroloval, zda jeho majitelka nechovala jeho pamlsek. Ale na podlaze nic nebylo. A pak se drahocenná voňavá pochoutka znovu objevila v rukou dívky, je to skutečna magie. A pejsek reagoval, jako by před ním nebyla zákeřná majitelka, ale skutečná kouzelnice.

Chování štěněte si podmanilo tři a půl milionu diváků, kteří psali, že reakce pejska byla tak efektní a milá, že by z něj vyšel dobrý herec. O uměleckém talentu Komugi lze soudit i na dalších videích, kde se objevuje v celé své kráse: prosí o jídlo nebo další vtipné situace.

PSALI JSME: POČET NAKAŽENÝCH KORONAVIREM VE SVĚTĚ PŘESÁHL 137 MILIONŮ: WHO VYZVALA K ZÁKAZU PRODEJE ŽIVÝCH DIVOKÝCH ZVÍŘAT NA TRZÍCH S POTRAVINAMI

PŘIPOMÍNÁME: VETERINÁRNÍ LÉKAŘ NABÍDL USPAT KOTĚ KVŮLI JEHO VZHLEDU, ALE MAJITELÉ NEMOHLI UČINIT TAK TĚŽKÉ ROZHODNUTÍ A DALI MU ŠANCI

Share