Rozloučení s Libuší Šafránkovou se uskuteční v pátek: Která televizní stanice bude živě vysílat přenos z této smuteční mše

Veřejnost si bude moci zítra, v patek, rozloučit s oblíbenou herečkou Libuší Šafránkovou v kostele svaté Anežky České, který herečka za života navštěvovala posledních třicet let.

Libuše Šafránková/Zdroj: youtube.com

Kostel se nachází v hlavním městě Praze na Spořilově. Smuteční mše se uskuteční po čtvrté hodině odpoledně, uvnitř budou moci zůstat pouze nejbližší lidé herecky, a to jsou příbuzní či přátelé.

Libuše Šafránková/Zdroj: youtube.com

Ostatní budou mít možnost sledovat rozloučení rodiny s Šafránkovou před budovou na velkoplošných obrazovkách v přímém přenosu.Také sledování bude dostupně na České Televizi pro těch, kdo nemá možnost dorazit na rozloučení ke kostelu.

Libuše Šafránková/Zdroj: youtube.com

Od deseti rána do dvou hodin odpoledne fandové budou moci do kostelu vstoupit a rozloučit se s herečkou osobně. Po druhé hodině se kostel uzavře, aby nachystat na smuteční mši v kruhu příbuzenství.

Libuše Šafránková/Zdroj: youtube.com

Navíc pořadatele piety žádají lidí, aby oni sledovali nařízená protikoronavirová restrikce, a to jsou rozestupy během sledování rozloučení a rovněž použití roušek nebo respirátorů před kostelem a uvnitř budovy.

ČTĚTE TAKÉ: „ODEŠLA ČISTÁ A SLADKÁ, NAŠE MILOVANÁ MÁMA“: DCERA NINY DIVÍŠKOVÉ POSLALA DOJEMNÝ VZKAZ PO ODCHODU MAMINKY

PSALI JSME: “POSLEDNÍ FOTKA S LILOU“: DAGMAR HAVLOVÁ UKÁZALA POSLEDNÍ FOTO S LIBUŠÍ ŠAFRÁNKOVOU, KTERÁ MINULÝ TÝDEN ODEŠLA DO NEBE

Share