Rozloučení s Jeanem-Paulem Belmondem: do kostela přišli Alain Delon, Pierre Richard a spousta dalších známých osobností

10. září v 11 hodin dopoledne začal pohřeb legendy francouzské kinematografie Jeana-Paula Belmonda. Rozloučení se odehrálo v kostele Saint-Germain-des-Prés ve francouzské metropoli. Přišli tam i další legendární herci jako Pierre Richard nebo Alain Delon. Informuje o tom web eXtra.cz.

První rozloučení s francouzským hercem se uskutečnilo ve čtvrtek 9. září, ale v pátek bylo druhé rozloučení v kostele v centru Paříže.

Jean-Paul Belmondo / Zdroj: youtube.com

Přijela tam spousta lidí, kteří se chtěli rozloučit s Jeanem-Paulem Belmondem. V 11 hodin začal pohřeb a pak měla následovat kremace.

Tam samozřejmě přišla i řada známých osobností a přátel Belmonda. Byl tam například známý komik Pierre Richard nebo herec a kamarád zesnulé legendy Alain Delon.

Jean-Paul Belmondo / Zdroj: youtube.com

Alain Delon na státní rozloučení 9. září nepřišel, ale v 11 hodin 10. září dorazil do kostela. Fanoušci ho přivítali velmi vřele. Spolu s ním byl i jeho syn Anthony.

Nechyběla ani herečka Catherine Jacob, herec Gilles Lellouche či producent a DJ Bob Sinclar.

Alain Delon se synem Anthonym / Zdroj: Profimedia

Také tam dorazila druhá manželka Belmonda Natty spolu s jejich osmnáctiletou dcerou Stellou. V 11 hodin byla rakev s ostatky herce odnesena do kostela a začala zádušní mše.

PSALI JSME: “FUNGUJE JEN JEDNO JEDINÉ“: JAN PUNČOCHÁŘ PROMLUVIL O SVÉM BOJI S NADVÁHOU. KOLIK KILOGRAMŮ UŽ SHODIL ZNÁMÝ KUCHAŘ

PŘIPOMÍNÁME: PAVEL TRÁVNÍČEK SE UŽ CHYSTÁ BOJOVAT NA PARKETU STARDANCE: JEHO MANŽELKA UKÁZALA SPOLEČNÉ FOTKY HERCE S TANEČNICÍ

Share