Rozhovor se Soňou Pekovou prověřuje policie: požádala lidi, aby se pomodlili za Putina

Policie se zajímá o rozhovor, který poskytla pro Svobodné rádio molekulární genetička Soňa Peková. Promluvila o biologických laboratořích na území Ukrajiny a také požádala lidi, aby se pomodlili za zdraví Vladimira Putina. Informuje o tom CNN Prima News s odkazem na iDnes.cz.

Rozhovor byl zveřejněn 6. dubna. Soňa Peková tehdy mluvila o koronaviru a o očkování proti této nemoci. Během rozhovoru se ale zmínila i o biologických laboratořích na území Ukrajiny.

Soňa Peková / Zdroj: youtube.com

Podle ní o těchto amerických laboratořích věděla už řadu let, ale jen se o nich nemluvilo a média o nich nepsala. Ale sleduje tento obor, a proto o tom prý ví.

Podle ní byly v těchto laboratořích prováděny experimenty se smrtícími patogeny. Tvrdí to i zástupci Ruské federace. Podle médií jde ale o starou konspirační teorii.

Soňa Peková / Zdroj: youtube.com

Molekulární genetička dodala, že na začátku vojenského konfliktu byla patrná určitá korelace mezi umístěním biolaboratoří a cíli bombardování.

Pak řekla, že prezident Ruské federace asi rozbombardoval tyto biolaboratoře, takže už prý nevznikne žádná nová vlna viru. Požádala také lidi, aby se pomodlili za zdraví Vladimira Putina, ale doporučila, abymodlitbu dali potichu.

Soňa Peková / Zdroj: youtube.com

„Na základě informací z médií byla tato věc předána Úřadu služby kriminální policie a vyšetřování Policejního prezidia,“ řekl pro iDnes.cz policejní mluvčí Ondřej Moravčík.

PSALI JSME: „UKRAJINA TUTO VÁLKU VYHRAJE“: PŘEDSEDA EVROPSKÉ RADY UVEDL, ŽE JE PRO EVROPU DŮLEŽITÉ ZASTAVIT PUTINA NA UKRAJINĚ

PŘIPOMÍNÁME: RUSKO DOKÁZALO MODERNIZOVAT SVÉ ZBRANĚ DÍKY ZÁPADNÍM FIRMÁM: UKRAJINEC PROMLUVIL O RUSKÉM MODERNIZOVANÉM OBOJŽIVELNÉM BOJOVÉM VOZIDLE

Share