Radim Uzel promluvil o své vážné nemoci: Zhubl 20 kilogramů a teď se necítí dobře

Před pár dny prezident Miloš Zeman rozdával státní vyznamenání, které také získal gynekolog a sexuolog Radim Uzel. Necítil se dobře a rozhodl se také promluvit o svých zdravotních problémech. Píše o tom web Onlyu.cz.

Dříve byl velmi aktivní a často se objevoval v médiích, nyní se situace změnila. Má velké zdravotní problémy a výrazně zhubl. Brzy mu bude 82 let.

Radim Uzel / Zdroj: youtube.com

Radim Uzel pro portál Expres.cz řekl, že zhubl 20 kilogramů. Dříve by mohl říci, že je to dobré, ale nyní říká, že je to nezdravé hubnutí.

Zhubl kvůli nemoci. Dlouhodobě bojuje s rakovinou žaludku, proto nyní nemůže být tak aktivní jako dříve. Uvedl, že má nádory v žaludku. Řekl pro eXtra.cz, že kromě toho prodělal i covid.

Radim Uzel / Zdroj: youtube.com

Loni se jeho stav podle něj velmi zhoršil. Řekl také, že byl tehdy smířen s tím, že může zemřít. Jeho stav se však od té doby mírně zlepšil, říká, že doslova utekl hrobníkovi z lopaty.

Jednoho dne uviděl, že vedle jeho postele stavěli paravan. „Ptal jsem se ošetřujícího, zda už na mě sahá smrt. Odpověděl, že je to kvůli pacientovi na vedlejším lůžku,“ řekl loni Radim Uzel. Ten pacient podle něj druhý den zemřel.

Radim Uzel / Zdroj: profimedia

I přes své problémy se snaží žít společenský život. Pokud mu to zdraví dovolí, plánuje se účastnit různých akcí.

PSALI JSME: „DOKTOR MI ŘEKL, AŤ SE ROZLOUČÍM, ŽE MI ZBÝVÁ DEN ŽIVOTA“: DOROTA NVOTOVÁ PROMLUVILA O VÁŽNÝCH NEMOCECH, KTERÉ PRODĚLALA

PŘIPOMÍNÁME: EWA FARNA SE STALA DVOJNÁSOBNOU MAMINKOU: ZPĚVAČKA PROZRADILA POHLAVÍ A JMÉNO DÍTĚTE

Share