Putin bude sedět v samostatné cele: V Kremlu začíná převrat

Západní sankce dost dobře pracují proti Putina, který začal válku na Ukrajině. Ale je tu jeden problém: jak ukazují světové zkušenosti, finanční sankce příliš nebijí tyrany a diktátory.

Vladimir Putin/Zdroj: youtube.com

Jednoduchý příklad: Jugoslávie, kde začal masakr v podobě Bučanské tragédie, žila pod sankcemi 9 let. Vzniká otázka: a jak skončí svůj život Ruský diktátor Putin, který postavil celý svět před hrozbu jaderné války?

Vladimir Putin/Zdroj: youtube.com

Opoziční ruský politik Dmitrij Gudkov prozradil, co může zastavit šíleného diktátora. Schéma je velmi jednoduché: je třeba rozdělit elitu. „Ruské elity nepotřebovaly válku na Ukrajině, ale klidný život ve svých vilách v Evropě, se svými hrady, vinicemi a fotbalovými týmy. Nyní je čas na nový tribunál,“ řekl Gudkov.

Vladimir Putin/Zdroj: youtube.com

„Mezinárodní společenství by například mohlo prohlásit Putina a dvě desítky jeho spolupracovníků za válečné zločince. A pak je převezou do Haagu. Podmínky jsou jednoduché: vydáte Putina, ukončíte válku, zaplatíte Ukrajině reparace a na oplátku vy a vaše země zrušíte sankce,“ dodal politik.

Vladimir Putin/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: ERDOGANŮV PORADCE: PUTIN CHCE JEDNÁNÍ S UKRAJINOU A ZÁPADEM

PŘIPOMÍNÁME: ŘEDITEL MEZINÁRODNÍ HUMANITÁRNÍ ORGANIZACE: “BUDEME POKRAČOVAT V PRÁCI, I KDYŽ UKRAJINA VYMIZÍ Z HLAVNÍCH STRÁNEK NOVIN“

Share