První věc, co uvidíte na obrázku, odhalí vaše vnitřní strachy

Představujeme vám test, který na základě odpovědi vyjeví vaše strachy.

Co jste na tomto obrázku uviděli jako první?

Test / Zdroj: zerkalo.cc

Holčička

Test / Zdroj: zerkalo.cc

Pokud první věc, kterou vidíte na obrázku, je holčička, to znamená, že jsou ve vás potlačené city, které si nesete z dětství. Může to být cokoli od traumatu v perinatálním období až po problémy v raném věku. Mnoho událostí může způsobit, že dítě bude ustrašené. Pokud jeho obavy nejsou včas zachyceny, přenesou se do dospělého života a budou příčinou problémů i neštěstí.

Vztah dítěte a matky je základním požadavkem citového vývoje dítěte. Pokud je však matka z nějaké příčiny nedostupná, je možné, že se z dítěte stane dospělý, který se bojí rozhodovat.

Motýl

Test / Zdroj: zerkalo.cc

Interpretace snů pokládá motýla za znamení naděje do budoucnosti, za vzkvétající začátek a nové fáze štěstí v životě. Na druhou stranu je motýl spojen s promarněnou příležitostí nebo šancí, která nebyla využita.

Pokud je váš pohled zaměřen na motýla, vaše duše chce, abyste našla samu sebe.

Jahoda

Test / Zdroj: zerkalo.cc

Jahoda má tvar srdce. Je přímo uprostřed obrázku a je zobrazena mnohem větší, než ve skutečnosti je. Legenda říká, že jahody vznikly ze slz bohyně Venuše, které padly k zemi, když plakala nad mrtvým Adonisem. Pokud přitáhla vaši pozornost jako první jahoda, je možné, že hledáte své srdce.

Největším strachem v srdci každého člověka je zamilování. Tyto emoce se obvykle rodí v raném dětství, často kvůli vztahovým problémům rodičů nebo mezi rodiči a dítětem.

Lebka

Test / Zdroj: zerkalo.cc

Pokud vidíte lebku, vidíte něco, co na něm není a je jen iluzí vaší mysli. Lebku lze vidět pouze při pohledu na celý obrázek z dálky. Pokud jste uviděli lebku jako první, zdá se, že žijete s podvědomým strachem ze vztahu, který vás neuspokojuje nebo je pro vás zdrojem zklamání.

To je často způsobeno skutečností, že jste musela čelit situacím, které byly dříve mimo vaši kontrolu, jako jsou jednání nebo rozhodnutí někoho jiného.

Stromy

Test / Zdroj: zerkalo.cc

Požádat člověka, aby nakreslil strom, je jeden z nejdostupnějších psychologických testů. Strom je pokládán za představu lidských základů.

A pokud jsou tyto dva stromy zobrazeny vedle sebe, jako most, pravděpodobně to bude znamenat nevyřešený vnitřní konflikt.

PSALI JSME: KÁVA, KTEROU SI VYBERETE Z TĚCHTO OBRÁZKŮ VÁM PROZRADÍ, CO VÁM V ÚNORU 2021 PŘINESE ŠTĚSTÍ

PŘIPOMÍNÁME: KTERÝ KOŠÍK S KVĚTINAMI SE VÁM NEJVÍCE LÍBÍ: VAŠE VOLBA ODHALÍ, V ČEM KONKRÉTNĚ SPOČÍVÁ VAŠE ŽENSKÉ ŠTĚSTÍ

Share