První narozené šesterčata na světě mají přes třicet let: Jaký je jejich osud

Janet a Graham Walton snili o tom, že se jednou stanou rodiči. Jejich sen se však změnil ve skutečný test, ženě se zpočátku nepodařilo otěhotnět. Lékaři jí dali hroznou diagnózu – neplodnost. Následovalo dlouhé a vyčerpávající ošetření.

Ale bohužel terapie nepomohla a pár začal ztrácet naději…

 

Zdroj: Ctfassets.net

 

Po dvanáctém cyklu léčby neplodnosti se Janet rozhodla, že další bude poslední. Tentokrát však číslo 13 přineslo štěstí – žena otěhotněla.

 

Jak šťastní byli Waltonové! Strašné a zdlouhavé období pokusů otěhotnět bylo u konce, nyní zbývá jen čekat na dítě. A nyní, první a dlouho očekávaný ultrazvukový sken po 8 týdnech, kde se lékaři začali dívat jeden na druhého a velmi vážně na monitor. Byli šokováni – Janet nesla pod svým srdcem šest dětí!

 

Zdroj: Laykni.com

 

Manželé o takovém štěstí nemohli ani snít! Žena byla okamžitě poslána do nemocnice, aby si udržela těhotenství. Koneckonců takové množství embryí vyžaduje stálou péči, pravidelné prohlídky a lékařský dohled. V tomto typu těhotenství bylo nutné zabránit všem rizikům zvýšené úmrtnosti.

 

Zdroj: Laykni.com

 

A před 37 lety se císařským řezem narodilo šest absolutně zdravých dívek, které se v té době staly úplně prvními šesterčaty. Strávili asi dva měsíce v nemocnici, a nakonec byla celá šťastná rodina poslána domů.

 

Zdroj: Laykni.com

 

Narození tolika dětí najednou radikálně změnilo život mladých rodičů. Manželé neměli minutu volného času, vyměnili asi 11 tisíc plenek za rok.

 

Zdroj: Laykni.com

 

A prvních pár let spali tři hodiny denně, celý jejich život se točil v nekonečném cyklu krmení – výměny plenky – ukládání dětí do postele.

Cyklus jejich životů však nekončil.

 

Zdroj: Laykni.com

 

Potom dívky šly do školy a táta a máma začali novou etapu: neustále kontrolovali domácí úkoly, přesvědčovali dívky, aby studovali, pak byl přechodný věk a ukazoval „jejich já“. Dům byl vždy plný neustálých potíží. Nikdo se nenudil.

 

Zdroj: Laykni.com

 

„Stále nevěřím, že jsme se s tím vším vyrovnali,“ říká v rozhovoru šťastná matka. „Podařilo se nám přežít všechno společně. Jediná škoda je, že jsme si nemohli plně užít vyrůstání dívek, jak bychom chtěli.“

 

Zdroj: Laykni.com

 

Manželé samozřejmě nikdy neměli dost času na nic, ale vždy byli pyšní na své dospělé dívky.

 

Zdroj: Laykni.com

 

Uplynuly tři desetiletí, šesterčata jsou nyní dospělými a plně realizovanými ženami. Někteří z nich již založili vlastní rodiny, jedna dcera dokonce potěšila své rodiče vnučkou.

 

Zdroj: Laykni.com

 

Nyní se babička a dědeček mohou plně těšit z dítěte a vyrovnat se tomu, co bylo kdysi nemyslitelné při výchově jejích dětí. Nyní klidně sledují vyrůstání dívky a jsou rádi, že si s ní pohrají.

 

Zdroj: Laykni.com

 

Zdroj: Laykni.com

 

Jak říká čerstvá babička: „Jsem rád, že mohu sledovat vývoj našich dětí. Naše zkušenost s dcerami byla úžasná, ale vždy jsme byli tak zaneprázdněni, že jsme si nemohli jen vychutnat ten pohled. A teď nám naše vnoučata dají takovou šanci.“

 

Zdroj: Laykni.com

 

Nyní si Janet a Graham budou plně užívat života a rodiny bez stresu a potíží.

 

Zdroj: Laykni.com

 

Share