„Prostě je nutně to dělat každý den“: Video jak dívka uklízí dostalo na webu spoustu rozporuplných odpovědí

Amy Rachel, matka dvou dětí, zveřejnila video, jak uklízí ložnici, a byla kritizována. Dívka je naštvaná, protože se chtěla podělit o několik životních tipů, ale čelila negativní reakci komentátorů.

Amy Rachel/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Autorka videa vychovává dvě děti a upřímně přiznává, že nemá vždy čas na udržení dokonalého pořádku doma. Ve videu Emmy předvádí stav ložnice, před úklidem.

Uklizení/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Žena zahájí úklid výměnou ložního prádla. Poté už stačí jen dát vše zpět na své místo a otřít povrch. Na konci uklizení žena vyčistí větrací otvory a vysaje místnost. Nyní místnost vypadá velmi čistě a útulně. Při zrychleném přehrávání trvá video jen asi 1 minutu.

Uklizení/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Autorka videa se přiznává, že toto video natočila jako motivaci pro své sledující. Chtěla jen ukázat divákům, že i ona někdy musí čelit skutečnému nepořádku. Pokud jednáte dle jasného plánu můžete velmi rychle a efektivně vyčistit špinavou a přeplněnou místnost.

Uklizení/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Ne všichni sledující kanálu si video oblíbili díky rychlému čištění. V komentářích mnoho uživatelů nesouhlasilo s původním stavem místnosti. Podle jejich názoru by se autorka měla stydět, že pokoj vypadá tak nedbale. Někteří komentátoři naznačili svůj postoj – je lepší každý den trochu uklidit, než zařídit celkové vyčištění strašného nepořádku.

Uklizení/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Zase ale někteří komentátoři autora podporovali a chválili ženu za zveřejnění videa. Někteří uživatelé se inspirovali její příkladem. Poděkovali jí za motivaci k uklizení.

Uklizení/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Sledování takových krátkých videí je opravdu inspirativní, pomáhá vám dát se dohromady a dát věci do pořádku. Od svého zveřejnění na webu video získalo více než 347 000 zhlédnutí, mnoho komentářů a lajků.

Sledující mohou mít na video různé názory, ale nepřestávají ho sdílet a diskutovat.

ČTĚTE TAKÉ: JAK RYCHLE USNOUT A EFEKTIVNĚ ODPOČÍVAT VE SPÁNKU: TIPY ODBORNÍKŮ

PSALI JSME: JAK PŘILÁKAT BOHATSTVÍ V LÉTĚ 2021: TIPY PRO VŠECHNY ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU

Share