Proč se muž nikdy nevzdá své milované ženy: Vysvětlené dle znamení zvěrokruhu

Každé znamení zvěrokruhu má svůj důvod zůstat ve vztahu co nejdéle.

Pár / Zdroj: femmie.ru

Beran

Berani se vás nikdy nevzdají, protože jste rizikem, na které jsou ochotni jít. Vedle vás jejich srdce začíná bít častěji.

Býk

Býci jsou nenapravitelné romantiky, které dávají lásce obrovský význam. Takže se vás nikdy nevzdají, protože chápou že jste jejich spřízněná duše.

Blíženci

Blíženci tráví tolik času, aby se ujistili, že dělají věci správně a dělají správná rozhodnutí, kolik by mohli vynaložit na opravu chyby. Nikdy se vás však nevzdají, protože se nebojí udělat další chybu.

Pár / ilustrační foto / Zdroj: ru.freepik.com

Rak

Raci jsou skutečnými strážci zvěrokruhu. Vždy se starají o partnery, se kterými jsou ve vztahu, a snaží se, aby vše bylo dokonalé a všichni byli šťastní.

Lev

Lvi se vás nevzdají, protože vedle vás se od prvního dne nepřestali usmívat. Cítí se milováni a šťastní z vašeho prvního setkání a v životě nejsou ochotni se s tímto pocitem rozloučit.

Panna

Panny se vás nikdy nevzdají, protože je motivujete, aby se každý den zlepšovali. Vědí, že je milujete a podporujete, i když dělají chyby.

Pár / ilustrační foto / Zdroj: ru.freepik.com

Váhy

Váhy se vás nikdy nevzdají, pokud je naučíte, že láska a romantika nemusí vždy spočívat pouze ve spontánnosti a překvapení. Hlavní věc je cítit se milován a odpovídat stejnou minci.

Štír

Štíři se vás nikdy nevzdají, protože je v dobrém slova smyslu trochu vyděsíte. Nejsou zvyklí snadno vpouštět do svého života lidí, ale s vámi doslova každý den chtějí opustit svou komfortní zónu. Vedle vás se nebojí být zranitelní a oceňují vás především za to.

Střelec

Nikdy se vás nevzdají, pokud se jim podaří i ve vztahu s vámi vždy zachovat individualitu a zůstat sami sebou. Střelci musí mít pocit, že je v něčem omezujete a upřímně vás považují za to nejlepší, co se v jejich životě stalo.

Pár / ilustrační foto / Zdroj: ru.freepik.com

Kozoroh

Kozorožci jsou připraveni trpělivě čekat na lásku svého života, aniž by se rozptýlili na partnery, kteří jim nabízejí letmý vztah. Důvod, proč vás nikdy neopustí je, že vás považují za skutečný ideál, který je pro ně více než ideální. Právě ve vás vidí tu, kterou tak dlouho hledali.

Vodnář

Vodnáře dávají přednost takovým vztahům, podmínkám a pravidlům, které si sami určí. Rádi si zachovávají svobodnou a uvolněnou povahu svých vztahů, což jim umožňuje kdykoli je třeba ukončit.

Ryby

Ryby se chovají k ostatním přesně tak, jak by si přáli, aby se k nim ostatní chovali. V jejich chápání by partner měl být nejen dobrým posluchačem, ale i opravdovou podporou. Pro Ryby je tento přístup nesmírně důležitý, takže když najdou takové vlastnosti, snaží se takové ženy držet.

Pár / ilustrační foto / Zdroj: ru.freepik.com

PSALI JSME: ASTROLOGOVÉ POJMENOVALI 3 NEJVĚRNĚJŠÍ ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU: MOŽNÁ JSTE JEDNÍM Z NICH

PŘIPOMÍNÁME: ASTROLOGOVÉ POJMENOVALI ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU, S NÍMŽ JE LEPŠÍ NIKDY VYTVOŘIT RODINU

Share