Proč princ William a Kate Middleton spí v oddělených pokojích

Prozradíme, proč se manželé na konci dne rozcházejí do různých pokojů.

Devětatřicetiletý princ William a jeho manželka Kate jsou označováni za nejoblíbenější a nejkrásnější pár britské královské rodiny. Jejich vztah začal na začátku roku 2000 a jsou manželé už deset let. Takové silné pouto je třeba závidět! Jediný fakt, který fanoušky staví do pozoru a nutí je pochybovat o síle jejich pouta je, že vévodové z Cambridge spí odděleně.

Princ William a Kate Middleton / Zdroj: youtube.com

Neobvyklé uspořádání domu

Jak víte, princ William a Kate Middleton žijí se svými třemi dětmi v Kensingtonském paláci. Většinu času tráví v apartmá 1A, které je považováno za hlavní rezidenci královského páru. Velkým překvapením pro fanoušky bylo netradiční uspořádání této rezidence.

Princ William a Kate Middleton / Zdroj: youtube.com

Pokud se podíváte na dispozici bytu, ložnice vévody a vévodkyně se nacházejí v přízemí, což je zvláštní. Vzhledem k tomu, že většina ložnic Britů je v horních patrech, zůstává pro mnohé záhadou, proč manželé spí úplně dole a ne v jednom z 20 pokojů v patře?

Princ a vévodkyně se však zřejmě rozhodli pro něco jiného a vzali to od podlahy. A to nahoře nechali na svých zaměstnancích. Například tam má pokoj chůva jejich dětí, Maria Borrallo, která již několik let obývá jednu z ložnic v horním patře.

Princ William a Kate Middleton / Zdroj: youtube.com

Proč vévodové z Cambridge spí odděleně

Nejvíce však fanoušky překvapilo, že korunní princ a jeho manželka tráví noci v oddělených postelích. A zatímco mnozí v duchu předpovídají manželům rozvod, my spěcháme vyvrátit všechny předsudky. Skutečnost je taková, že panovníci běžně spí odděleně.

Princ William a Kate Middleton / Zdroj: youtube.com

Prozradila to sestřenice prince Philipa, Lady Pamela Hicksová. Modrá krev „vždy spí v oddělených pokojích“, řekla. „V Anglii mají vyšší vrstvy oddělené ložnice už po generace. Jsem si jistá, že nikdo nebude nadšený, když bude jeho partner chrápat nebo vás kopat ve spánku,“ řekla.

Podle Lady Pamely je možnost volby příjemná věc. Zdůraznila také, že můžete kdykoli přeběhnout do pokoje své polovičky, pokud si to přejete, protože nikdo není uzavřen jeden před druhým.

Princ William a Kate Middleton / Zdroj: youtube.com

Myslíte si, že je v pořádku spát s partnerem v oddělených pokojích? Je taková volba na škodu vztahu, nebo naopak? Čekáme na vaše odpovědi v komentářích!

PSALI JSME: MIROSLAV STŘEDA ODEŠEL NA PRAVDU BOŽÍ: JAKÉ FILMY NEJVÍC PROSLAVILY ZNÁMÉHO HERCE

PŘIPOMÍNÁME: “TĚŠÍM SE, AŽ BUDOU VÁNOCE A UŽIJU SI VOLNOU ZIMU”: ANIČKA SLOVÁČKOVÁ PROMLUVILA, PROČ MUSELA ODLOŽIT SVOU DOVOLENOU

Share