Proč Meghan Markle považuje členy královské rodiny za „nepřátelské a závistivé“

Meghan Markle považovala některé členy královské rodiny za „nepřátelské a závistivé“. Píše o tom The Mirror s odvoláním na vydání knihy královského biografa Andrewa Mortona „Meghan. Princezna z Hollywoodu.“

Princ Harry a Meghan Markle / Zdroj: YouTube

Novinář píše, že vévodkyně ze Sussecku nikdy nedokázala navázat vztah s některými manželovými příbuznými a na vině jsou obě strany.

„Je jasné, že Meghan v královské rodině udělala rozruch a všichni si mysleli, že s ní a Harrym je těžké se vypořádat. Sama Meghan zase zjistila, že někteří členové rodiny – nikoli královna a nikoli princ Philip – jsou nepřátelští a závistiví,“ řekl Morton.

Meghan Markle / Zdroj: tsn.ua

Autor dodal, že i když vzdání se princ Harry a Megan Маркл od povinností starších členů královské rodiny a jejich odchod z velké Británii způsobil vážné škody královské rodině, jako ústavu, je to radost těch, s nimiž se nepřátelila vévodkyně ze Sussecku.

Meghan Markle / Zdroj: YouTube

Podle Mortona se Meghan Markle při rozhodování o odchodu příliš neváhala. Ona se více zajímala o práci na osobních projektech, jako je navrhování oblečení a napsaní kuchařky, a tím se může zabývat jen mimo královskou rodinu. Samotný institut vévodkyně považovala za „pomalý, opakující se a zcela bez představivosti“.

Meghan Markle s princem Harry / Zdroj: filosof.pro

PSALI JSEM: MARKÉTA KONVIČKOVÁ UKÁZALA PŘÍZNIVCŮM POKOJ SVÉ DCERY AMÁLKY: CO NEJVÍC PŘEKVAPILO FANOUŠKY

PŘIPOMÍNÁMA: 10 NÁDHERNÝCH ÚČESŮ PRO ŽENY 45+

Share