Přítel Lucie Vondráčkové Petr Vojnar jezdí MHD a nikdy netoužil po autu: „Auta jsem vždy kupoval jen partnerkám, takže luxusní vozy patří jim“

Zpěvačka Lucie Vondráčková randí s moderátorem Petrem Vojnarem a to už oficiálně potvrdili. Podle něj je to něco citlivého. Přitom oba mohou žít poměrně skromně, takže je lze vidět například ve veřejné dopravě a podobně. Petr Vojnar řekl pro server ŽivotvČesku.cz, že po autu nikdy netoužil.

Šťastný pár svůj vztah neskrýval, ale na druhou stranu to také na sociálních sítích neukázali. Fanoušci zpěvačky je ale už viděli v klipu Potřebuju pauzu hudebníka Raega, kde se líbali.

Petr Vojnar / Zdroj: youtube.com

Mají také podobné názory na život. Před pár týdny mezi nimi přeskočila jiskra a začali spolu chodit. Jejich vztah se nyní vyvíjí, navíc oba mají děti z předchozích vztahů, takže si také lépe rozumí.

Moderátor potvrdil, že s Lucií Vondráčkovou tvoří pár, nicméně nechtěl prozradit žádné podrobnosti.

Petr Vojnar / Zdroj: youtube.com

„Je to citlivé, ale nebudu lhát, že to tak není. K tomu není důvod,“ uvedl pro Život v Česku Petr Vojnar.

Nyní si užívá dovolenou se svým synem v Česku. Říká, že nemusí jít k moři, aby si odpočinul, může to udělat i doma. Proto odpočívali u jeho otce.

Lucie Vondráčková / Zdroj: youtube.com

Tento malý rozhovor s moderátorem se odehrál na jedné z autobusových zastávek. Vyprávěl, že autobusem jezdí často a že nikdy neměl silnou touhu mít auto.

„Auta jsem vždy kupoval jen partnerkám, takže luxusní vozy patří jim,“ dodal Petr Vojnar.

Petr Vojnar / Zdroj: youtube.com

Možná takový jeho postoj k životu mohl ovlivnit i postoj Lucie Vondráčkové k němu. Oba vědí, co je vztah a že je důležitá důvěra a láska.

PSALI JSME: „VARUJÍ VLÁDU, CO DĚLAJÍ ŠPATNĚ. TA JE ALE IGNORUJE“: KALOUSEK OBVINIL VLÁDU, ŽE PŘÍLIŠ ČASTO MĚNILA EXPERTY NA KORONAVIRUS. JAKÉ DŮSLEDKY TO PODLE EXPOSLANCE MĚLO NA VÝVOJ EPIDEMIE

PŘIPOMÍNÁME: SLÁVEK BOURA MÁ NOVÝ PŘÍRŮSTEK DO RODINY: ŠŤASTNÝ MODERÁTOR SE POCHLUBIL NOVOROZENÝM MIMINKEM

Share