Příběh ze života: „Už nemůžu žít s manželem, ale také nevím, jak se s ním rozvést“

První manželství se mi nepovedlo. Manžel byl příliš agresivní a já byla unavená z neustálého „vzrůša“ doma. Pak jsem chodila s mužem, který miloval vic alkohol. Pak zase vztah s klukem, opět v něm byly nedostatky. Už jsem si myslela, že svého muže nikdy nepotkám.

Pár / Zdroj: abrozzi.com

Za nějakou dobu jsem se ale seznámila s Michalem. Zdál se mi jako ideální partner. Rychle jsme se vzali a začali spolu bydlet v mém bytě. A pak to začalo: nesplachuje po sobě, rozhazuje ponožky po celém bytě, navíc smrdí nehorázně.

Pár / Zdroj: abrozzi.com

Holí se jednou za několik měsíců, sprchuje se jednou za dva týdny. Strašná je nejen hygiena. Co se týče intimity, je v ní prostě strašný. Je lepší to s ním vůbec nedělat. Před sňatkem jsme totiž spolu nespali.

Jednou jsem ho požádala, aby vyměnil zásuvku, tak on nemohl to udělat. Volala jsem tátovi. Objednala jsem si poličku na boty, ten debil, který můj manžel, nedokázal pochopit svým mozkem, jak složit i poličku.

Parfém / Zdroj: abrozzi.com

Veškerá tato nespokojenost se hromadila a hromadila. No, jak jsem mohl udělat takovou chybu s mužem, jak? Navíc stále nikde nepracuje. A co teď můžu dělat? Nemůžu s ním žít, nevážím si ho. Rozvést se s ním ale stydím. Počtvrté si nemohu vybrat správného muže. A kde je návod, jak si vybrat manžele?

Žena / Zdroj: abrozzi.com

PSALI JSME: PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: „NĚKDY SE LIDI MUSÍ ROZEJÍT, ABY BYLI ŠŤASTNÍ. KATKA TO POCHOPILA“

PŘIPOMÍNÁME: PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: „JAK JE TO MOŽNÉ? MOJE MATKA SE PŘI ŽIVOTNÍCH POTÍŽÍCH POSTAVILA NA STRANU MÉ ŽENY“

Share