Příběh ze života: „Tchyně nazývá naši dceru tak, jak si vymyslela“

Když jsme se dozvěděli, že budeme mít dceru, okamžitě jsme sdíleli tuto skvělou zprávu s tchýní. Byla samozřejmě nadšená, ale hned se začala ptát, jak chceme dítě pojmenovat.

Těhotna žena / Zdroj: abrozzi.com

S manželem jsme si ještě před těhotenstvím vybrali jména pro děti. Pro holčičku jsme vybrali jméno Laura. Podle výrazu tchýně se jí jméno nelíbilo. Nic nám neřekla, ale bylo vidět, že je nespokojená.

Těhotná žena / Ilustrační foto / Zdroj: babymir.net

Po týdnu k nám přišla na návštěvu a požadovala, abychom si vybrali jiné jméno. řekla, že její kamarádka, která se zabývá esoterikou říkala, že nám toto jméno nesedí. Hned po projevu o esoterice a astrologii navrhla tchyně pojmenovat dítě po své babičce. To jméno považovala za ideální variantu. Nebudu se pouštět do detailů, ale je to zastaralé jméno, které se už dávno nepoužívá.

Tchyně / Ilustrační foto / Zdroj: russpil.ru

Díky Bohu, manžel byl na mé straně a dal jasně najevo, že nic měnit nebudeme. A narodila se nám dcera Laura.

Myslíte, že tchýně se uklidnila? Ani náhodou! Nejprve ji oslovila jen „holka“ a pak začala oslovovat dceru jménem, které si vybrala.

Tchyně / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Nejhorší na tom je, že sestra manžela pojmenovala syna tak, jak chtěla tchyně. A teď je vnuk oblíbencem a k naší dceři se tchýně ani dobrovolně nehlásí. Je to normální?

PSALI JSME: PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: „JAK JE TO MOŽNÉ? MOJE MATKA SE PŘI ŽIVOTNÍCH POTÍŽÍCH POSTAVILA NA STRANU MÉ ŽENY“

PŘIPOMÍNÁME: PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: „TCHÝNĚ ŘEKLA, ŽE JSEM JEJÍ DCERA, KTEROU V MLÁDÍ ONA NECHALA V SIROTČINCI“

Share