Příběh ze života: „Tajně jsem se scházel se svou sekretářkou. Teď chce peníze, jinak vše řekne mé ženě“

Mám několik firem, jsem velký podnikatel ve svém městě. V rodinném životě se začalo vše nějak kazit. Celý ta rodinná rutina, věčně nespokojená, unavená žena. Chci ale podotknout, že za 15 let manželství jsem svou ženu nikdy nepodvedl, ani jednou

Muž / Zdroj: abrozzi.com

A v tomto období, když v rodině to bylo dost špatné, přišla ke mě do práce nová sekretářka. Mladá, šťavnatá, velice krásna. Hned se mi to moc líbila. A tak jsme se s ní začali tajně vídat.

Je jasné, že jsem ji hned varoval, že se jen scházíme pro radost, rozvádět se nebudu s manželkou a nikdy se nestane dámou mého srdce. Táňa, tak se jmenovala, souhlasila. 

Žena / Zdroj: abrozzi.com

Dával jsem jí drahé dárky, vozil jsem ji na dovolenou. Všem to vyhovovalo. A i manželka se nějak změnila. Hned se pro mě stala nějak více přitažlivá. Všechno bylo v pořádku. A tady překvapení. Po půl roce našeho vztahu Táňa požadovala, abych se buď rozvedl s manželkou a byl s ní neustále, nebo abych jí dal velmi velké množství peněz.

A když to neudělám, tak vše řekne mé ženě. Byl jsem v naprostém šoku. Jen se mi začalo dařit. A co teď jako s tím mám dělat?

Karta / Zdroj: abrozzi.com

Částka, kterou chtěla, byla velmi vysoká, nemohu ji bez otázek vzít z banky.

PSALI JSME: PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: „NĚKDY SE LIDI MUSÍ ROZEJÍT, ABY BYLI ŠŤASTNÍ. KATKA TO POCHOPILA“

PŘIPOMÍNÁME:FENA SI RÁDA VYZVEDÁVÁ POŠTU. CO DĚLÁ POŠŤÁK, KDYŽ NEJSOU ŽÁDNÉ DOPISY, FASCINUJE

Share