Příběh ze života: „Říkal jsem ti, že jsem s tebou na půl roku,“ Věra si tehdy myslela, že je to vtip

Od rána Věru divoce bolela hlavu. Vše kvůli včerejšímu pití alkoholu. S Viktorem slavili narozeniny, bylo jí 22 let. Oni se rozhodli oslavit tento den společně. Viktor přinesl Věře obrovskou kytici jejích oblíbených tulipánů a pak se dvěma lahvemi šampaňského a lahví whisky pro případ, vyrazili toulat se po nočních ulicích města.

Město / Zdroj: abrozzi.com

Viktor se choval jako blázen, jako zamilovaný člověk. Popíjel šampaňské z hrdla a pak křičel, jak miluje Věru.

Zkrátka, oslava byla fantastická. Věra se probudila a začala volat Viktora, ale nikdo jí neodpovídal. O co jde? Co je to? Vstala z postele, oblékla se, začala chodit po bytě a začala si všímat, že tam není jediná věc Viktora. Ale jak? Utekl? Ale proč? Ještě včera řval, jak ji milouje, a dnes je pryč.

Pár / Zdroj: abrozzi.com

Věra se večer sešla s kamarádkou Terezou a začala s ní o situaci diskutovat.

– A ty ale blba, Věro. Znáš jeho příjmení? A kde bydlí? – Věra sklopila hlavu jako malé dítě.

– Ne, já nevím. Tvrdil, že má v bytě špatné podmínky a příjmení mi ani jednou neřekl.

Ženy / Zdroj: abrozzi.com

– To, to teda. Půl roku tě zneužíval a utekl. No tak, takových jako on bude spousta. Na to časem zapomeneš.

A to byla pravda, po letech Věra na Viktora zapomněla, vdala se, porodila syna. Všechno v životě bylo skvělé. A pak po 25 letech ho potkala přímo na ulici.

Čas / Zdroj: abrozzi.com

– Viktore? No paní, čekala jsem na tebe 25 let.

– Čekala? Na co se čekalo, Věro? Řekl jsem ti, že náš vztah bude trvat jen půl roku, – Věra si to hned spočítala. Bylo to přesně půl roku.

– Ale proč jsi odešel?

Žena / Zdroj: abrozzi.com

– Protože jsem chtěl zůstat jasnou skvrnou ve tvém životě. Přesně po půl roce se obvykle dívky zajímají o to, kdy se vdávají, kdy budou mít děti. Ale já to vše nechci, jsem svobodný orel. Rozumíš? Dal jsem ti sen v realitě. Nebyla jsi spokojená? – s úsměvem se zeptal Viktor.

– Byl, jsi opravdu skvrna, ale ne jasná, ale vybledlá, – řekla, jak odřízla Věra a odešla.

PSALI JSME: PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: VEČEŘELA JSEM JEČMENOVOU KAŠI ALE DCEŘI JSEM ŘEKLA, ŽE JÍM SMAŽENÉ KUŘE A PIJU RAJČATOVOU ŠŤÁVOU

PŘIPOMÍNÁME: PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: „NEDĚLALA JSEM Z TOHO DRAMA, ALE DALA MANŽELOVI SVOBODU VOLBY. PO PÁR MĚSÍCÍCH SE MANŽEL VRÁTIL“

Share