Příběh ze života: „Natalia seděla doma a manžel vydělával. A najednou se rozhodla, že se bude zabývat sebezdokonalováním“

Natalia je dívka z bohaté, úspěšné rodiny. Byla to jediné dítě a maminka s tatínkem pro dceru ničeho nelitovali. Všechno dělali pro svou holčičku, kupovali to nejlepší. A i Natalka byla dívka dost šikovná. Perfektní vzhled, krásná postava, jasná mysl. Mohla dobýt každého chlapa, a to snadno. Ale vybrala si Leoše.

Žena / Zdroj: abrozzi.com

Leoš byl také dobrý, ale jen příliš klidný. Dámy jako Natalia potřebují muže, kteří vědí, jak zapálit oheň v ženě a jak ho pak uhasit. Nicméně, Natalie a Leoš žili ve šťastném manželství 24 let, porodili a vychovali dceru Terezu a obecně život u nich šel svým klidným krokem.

Žena / Zdroj: abrozzi.com

Natalie nikdy v životě nepracovala. A proč by měla, máma a táta ji vychovávali jako princeznu, a když se provdala za Leoše, zavázal se, že se o ni bude nadále starat jako o princeznu. To Leoš to také dělal pro svou ženu. Ale zda dámy cení právě toto?

Tereza vyrostla, od rodičů se odstěhovala. A nepracující Natalie zůstala doma sama. Manžel neustále byl v práci, vydělával peníze na všechny touhy a Natalie se mezitím zapojila do zdravého životního stylu.

Pár / Zdroj: abrozzi.com

Na internetu si našla spoustu knih a pochybná literatura a začala se podle nich řídit. Všechno to začalo tím, že Natalia zakázala Leošovi jíst rychlé občerstvení a vůbec maso. Jíst bylo možné pouze zeleninu a ovoce a pouze vařené doma. Pak Natasha začala nutit svého manžela, aby jedl pouze syrové jídlo, podle jejího názoru je syrové potraviny nejlepší obranou proti všem nemocem. Tehdy se objevil i virus a lide byli nucené zůstat doma. Tehdy se Natalia zcela zbláznila.

Rychle občerstvení / Zdroj: abrozzi.com

Tak, jak má Leoš svůj podnik a pracují na něm lidé, stát zavázal všechny, aby se očkovali. Očkoval se i Leoš. Kdo by si myslel, že kvůli tomu ho Nataša opustí. Jednou ho prostě nepustila domů. Říkala, že když se nechal očkovat, tak je nemocný. A ona onemocní a zemřít nechce. Kam šel Leoš? Odešel žít na čas k dceři Tereze.

Vakcína / Zdroj: abrozzi.com

Už rok chodí k Natalyiným dveřím, hlídá je a žádá ji, aby si to rozmyslela. Vždyť je hloupé ničit manželství kvůli nějaké maličkosti. Ale Natalia prostě stojí na svém, možná má nějakou duševní poruchu.

PSALI JSME: PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: „MÁMA MI KAZÍ SYNA. TKANIČKY ZA NĚJ ZAVAZUJE, NOS MU UTÍRÁ, ČEPICI UPRAVUJE“

PŘIPOMÍNÁME: PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: EXMANŽEL VZAL SYNA NA PROCHÁZKU A ZAVOLAL NA MĚ SOCIÁLKU

Share