Příběh ze života: „Manžel ve snu nahlas vyznal lásku nějaké Aleně. Zeptala se ho pak, co se mu zdálo“

V poslední době mě začaly pronásledovat znepokojivé myšlenky. Chodím do práce, jsem neustále zaměstnaná, ale v zásadě odpočívám dost. Ale je tu něco, co mě velmi znepokojuje a nevím, co s tím mám dělat.

Pár / ilustrační foto / Zdroj: abrozzi.com

Od začátku našeho vztahu s manželem jsem si všimla, že v noci mluví, může se smát. Někdy může vstát a chodit po bytě. Zpočátku mě to sice děsilo, ale pak jsem si zvykla. Ale v jednu noc jsem slyšela znovu, že něco mumlá.

Spánek / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Slyším a on nahlas vyznal lásku nějaké Aleně. Přiznám se, hned jsem začala plakat, jakmile jsem to uslyšela. Byla jsem v šoku.

Ráno se manžel choval jako vždy, zeptala jsem se ho, co se mu zdálo, a on řekl, že si to nepamatuje. No a já začala vzpomínat, že je tu jedna Alena, o které často mluví. Ta paní s ním spolupracuje, je rozvedená, bez dětí. Dost hezká.

Práce / ilustrační foto / Zdroj: abrozzi.com

Nejednou se s Alenou zdržel v práci, aby dokončil nějaké záležitosti, šel pracovat místo ní o víkendu. A logický řetězec se shodl: co když mě s ní podvádí? Jak zjistit?

Žena / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Nemyslete si, ale nechci žít ve lži. Nechci žít se zrádcem. Máma mi říká, že už se mi z těch myšlenek začíná hrabat. A já se tak bojím, že je to všechno pravda. Co byste udělal na mém místě? S manželem nemá smysl mluvit, stejně řekne, že jsem se zbláznila.

Pár / ilustrační foto / Zdroj: abrozzi.com

PSALI JSME: PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: „PO TÉ PŘÍLEŽITOSTI JSEM SE VZDALA SVÉ MATKY. TEĎ JE PRO MĚ CIZÍ“

PŘIPOMÍNÁME: PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: „MŮJ EX SE OŽENIL S MOU KAMARÁDKOU. TUTO ZPRÁVU JSEM SE ALE NEDOZVĚDĚLA OD KAMARÁDKY“

Share