Příběh ze života: „Kolegyně si jen leží s maskou na obličeji a časopisem, ale je si jistá, že od ní manžel neodejde“

V práci máme jednu kolegyni. Mladá, vysoká, štíhlá Oksana. Dlouhé vlasy, zelené oči … nic tak zvláštního kromě postavy jsme si nevšimli. Obléká se dobře, parfém používá také dost drahý, ale to vše díky manželovi. Sama pochází z běžné rodiny. Z nějakého malého města. Ani vysokoškolské vzdělání ve své době nedostala.

Žena / Zdroj: abrozzi.com

Práci v podstatě nepotřebuje, chodí jen aby se udržela se v kondici. Aby se nenudila, když sedí doma, jak říká, a nelezla do županů s teplákovými souprav. Vdala se nedávno. Přemýšleli jsme, no, teď ten běžný život ji pohltí.

Ale ne, ona teď snad dokonce vypadat ještě lépe. Manžel ji prostě rozmazluje. O víkendu mohou vyrazit někam do zahraničí. Obléká se jen v drahých buticích. Parfémy a kosmetiku si kupuje pouze z Francie a Koreje.

Žena / Zdroj: abrozzi.com

Do restaurací chodí často jako do svého domova. Již všichni majitelé zařízení je rádi přivítají jako své příbuzné.

Ukázalo se, že její manžel dělá všechno sám. Vaří večeři po práci a uklízí a pere a košile si také žehlí sám. Hospodyní si najmou ale Oksana nechce. Nechce, aby se v jejích věcech hrabal někdo cizí.

Restaurace / Zdroj: abrozzi.com

A zatímco manžel vše děla, Oksana si leží s maskou na obličeji a časopisy si čte. Jak je možné, že muž zpracoval jsme se divili. Tak ale každý normální muž potřebuje rodinu. Manželka se o něj musí starat. Nebo se snad mýlím.

Žena / Zdroj: abrozzi.com

A Oksana s jistotou dokazuje, že od ní nikam neodejde. Podle ní, vaření a úklid nejsou ty nejdůležitější věci. A když se divíme na šťastnou Oksanu, začínáme přemýšlet, že možná má pravdu…

PSALI JSME: PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: „VYCHOVÁVAL JSEM DCERU SÁM, BEZ MANŽELKY. CO JSEM UDĚLAL ŠPATNĚ?“

PŘIPOMÍNÁME: PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: „SYN SE SNOHOU KOUPILI BYT A ODE MĚ SE NEODSTĚHUJÍ. UŽ TO NEMŮŽU VYDRŽET“

Share