Příběh ze života: „Díky svému synovi jsem se rozhodla: odejít nebo zůstat se svým manželem“

První láska, květiny, výlety do kina a komplimenty, to vše velmi silně uplácí mladé naivní jedince. Každá dívka sní o setkání se svým princem a o šťastném životě. Máša nebyla výjimkou. Po šesti letech společného manželství štěstí někam ale zmizelo.

Pár / Zdroj: abtozzi.com

Když potkala Alexandra, bylo to jako v pohádce. Pečující, pracující, atraktivní chlap a navíc skvěle vaří. Muž byl vzdělaný, inteligentní a zvyklý na pořádek. Svatba, výlety k moři a dlouho očekávané dítě. Po porodu byla dívka chvíli na mateřské dovolené, trochu přibrala, ale i tak vypadala atraktivně. Ale Alexander se z nějakého důvodu velmi dramaticky změnil. Jeho chování, zvyky a charakter prostě nebylo možné poznát.

Pár / Zdroj: abtozzi.com

Toto chování manžela vedlo k tomu, že Maria začala ztrácet city k manželovi. Od rána do večera dívka pracovala a ve večerních hodinách se zabývala úklidem, vařením a dalšími domácími povinnostmi. Alexander jí přestal pomáhat. V jeho duši se probudila nějaká divoká lenost a sobectví.

Miminko / Zdroj: abtozzi.com

Další nevýhodou, která se v průběhu let projevila, byla divoká žárlivost na prázdném místě. Muž měl neustále pocit, že ho Máša podvádí. Mohl jen kritizovat. O komplimentech na adresu manželky ani slovo. Co říci o dárcích, květinách a dalších ženských slabostech. Marie se proměnila v zahnaného koně. A jediné, na co měla sílu, bylo plakat. Dlouho nevěděla, co má dělat.

Chlapec / Zdroj: abtozzi.com

Matka radila snášet Alexandrovy nenávistné eskapády kvůli synovi. Ale dítě trvalo na stěhování. A bez střechy nad hlavou by oni stejně nezůstali. A jednoho dne dívka shromáždila všechny věci, vzala dítě a odjela do svého rodného města. Nyní s radostí v hlase volá sestře a říká, že se pomalu usadila na novém místě.

Žena / Zdroj: abtozzi.com

Syn je také rád, že maminka už nepláče, a bez otce, jak se ukázalo, je mu mnohem lépe. Nyní se Máša věnuje sama sobě a vychovává ze syna skutečného muže a gentlemana. Koneckonců, kdyby nebylo dítěte, které doslova přemluvilo matku, aby odešla od tyrana, dívka by stále každou noc hořce plakala.

Matka a dítě / Zdroj: abtozzi.com

PSALI JSME: PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: „NA SOUDNÍM JEDNÁNÍ MANŽEL ODMÍTL PŘIZNAT VÝŽIVNÉ, DOKUD NEBUDE PROVEDEN TEST DNA“

PŘIPOMÍNÁME: DO ČESKA ZNOVU PŘIJDE MRAZIVÉ POČASÍ: METEOROLOGOVÉ PROZRADILI, KOLIK STUPŇŮ BUDE V NOCI NA NEDĚLI

Share