Příběh této kočky slyšeli mnozí: Média vyprávěli příběh kočky-matky, jako živý příklad laskavosti a oddanosti

Zvířata jsou často laskavější a moudřejší než jsou lide. Zde je jeden z mnoha příkladů.

Kočka / Zdroj: youtube.com

Jedna žena si pořídila kočku. Oni se okamžitě spřátelily, kočka žila v dobré paní. Štěstí pro ni bylo i v tom, že ve vlastním domě se kočička vždy mohla projít, a nesedět jen v bytě, co jiného si přát? Ale nějak se ocásková krása dostala do potíží, měla se stát maminkou.

Kočka / Zdroj: youtube.com

V následujících dvou měsících se koťata objevila na světě.

Kočka / Zdroj: youtube.com

Všichni se narodili bez komplikací, zdraví a silní. Maminka byla také skvělá, okamžitě je olizovala a krmila teplým mlékem.

Kočka / Zdroj: youtube.com

Ale v určitém okamžiku si paní uvědomila: kočičí máma je příliš dlouho na procházce. Přijde, nakrmí a znovu běží pryč. A děti pořád pískají a mrznou.

Kočka / Zdroj: youtube.com

Paní se rozhodla, že to tak nemůže pokračovat, musí si koťata sama vychovávat. Rozhodla se jít za kočku a zjistit, co ji tolik rozptyluje. A maminka šla jedním směrem, lesem po pěšině. Ukázalo se, že našla zpustošené veverčí hnízdo s dětmi uvnitř, zahřívala je a krmila mlékem.

Kočka / Zdroj: youtube.com

Osud veverky nebyl stanoven, ale pokud kočka běžela několik dní do tohoto hnízda, pak se veverka dlouho neobjevila.

Kočka / Zdroj: youtube.com

Mateřský instinkt způsobil, že se kočka roztrhla mezi dvěma mláďaty a paní se rozhodla, že není na světě cizích děti. Nyní malá veverky rostou spolu s koťaty, aby kočka nemusela běhat sem tam.

Kočka / Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: KOALA SE VKRADLA DO DOMU ŽENY A VYLEZLA NA VÁNOČNÍ STROMEČEK: A NEBYLO TAK SNADNÉ JI ODTAMTUD ODSTRANIT

PŘIPOMÍNÁME: LIDÉ ZACHRÁNILI FENU, KTERÁ ŽILA VE SNĚHU SPOLU SE ŠESTI ŠTĚŇATY: A TATO SUPERMÁMA JE NEOPUSTILA I KDYŽ TO BYLO MOŽNÉ

Share