Při opravě domu dělnici objevili něco dost podivného: Záhadný nález proležel tam celých 67 let

Spisovatelka z amerického státu Georgia jménem Mary Kay Andrews si vykoupila chalupu z 30.let minulého století v městečku Taibi Island.

Žena 2. února zveřejnila na Facebooku překvapivý příběh jedné rodiny spojené s tímto domem. Dělníci tak v době rekonstrukce rozebrali zeď a našli v ní starou peněženku s doklady z roku 1954.

Nález ve zdi domu / Zdroj: medialeaks.ru

Podle nalezených dokumentů se Melba v roce 1952 provdala za vojáka Jacka Laniera, oba pocházeli z Tchaj-wanu. Není známo, proč byla peněženka ukryta ve zdi, ale určitě tam byla zapomenuta a nalezena až po 67 letech.

Jak zjistila Mary Kay Andrews, Jack Lanier, veterán vietnamské války, zemřel v roce 2018 a Melba zemřela o rok později, v roce 2019.

Nález ve zdi domu / Zdroj: medialeaks.ru

„Také je známo, že mají dvě děti: dceru Cheryl Lynn Lanierovou z Atlanty a syna Jamese Kevina Laniera. Ráda bych někomu z nich vrátila peněženku jejich mámy. A chtěla bych se dozvědět více o Melbě a Jackovi.“

Na Facebooku příspěvek se rychle začal šířit měti lidmi, a získal před 1,5 tisíc komentářů. Mnoho uživatelů sociální sítě mělo pocit, že takový dojemný příběh a zapomenutá věc, která stále připomíná romantické události, které se jednou staly, by mohly sloužit jako vynikající scénař pro novou knihu spisovatelky.

Nález ve zdi domu / Zdroj: medialeaks.ru

Nález ve zdi domu / Zdroj: medialeaks.ru

Uživatelé dokonce nabídli spisovatelce, že ji pomohou najít děti Melby a Jamese. Děti bývalých majitelů chalupy se nakonec našly. S radostí přijali materiální připomínku svých zemřelých rodičů.

„Bylo to velmi vzrušující. Brečela jsem. Opravdu jsem plakala, i když jsem se snažila zadržet slzy. Znamená to pro mě hodně a určitě si uchovat peněženku a vložím ji do rámečku, abych si ji navždy zapamatoval, a pak ji dám své dceři a nechám ji ji předat dál,“ – sdílela Cheryl Lanier, kde neskrývala své emoce.

Cheryl Lanier / Zdroj: medialeaks.ru

PSALI JSME: MUŽ SE VRACEL DOMŮ A UVIDĚL VE SNĚHU POHYBUJÍCÍ TAŠKU: KDYŽ JI OTEVŘEL, NAŠEL UVNITŘ OPUŠTĚNÉ ZVÍŘE

PŘIPOMÍNÁME: MANŽELE SI KOUPILI DŮM, ALE ANI TUŠENI NEMĚLI V JAK ŠPATNÉM STAVU JE: O DEVĚT MĚSÍCŮ POZDĚJI JEJICH BYDLENÍ SE ZMĚNILO K NEPOZNÁNÍ

Share