Přemlouvám babičku, aby nám dala byt, protože brzy budeme mít dítě a nemáme vlastní bydlení

Stalo se, že mi bylo teprve 18 let a dozvěděla jsem se o svém těhotenství. Můj milovaný mě požádal o ruku a srdce a šel do práce, aby vydělal peníze.

Ultrazvuk / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Ale financí je málo, občas nemáme peníze na to nejnutnější. Můj milovaný se snaží jak je může, protože chce, aby naše dítě mělo vše, co potřebuje. Nevěděla jsem, kde najít sílu.

Byla jsem zoufalá, protože nemáme vlastní bydlení a dítě potřebuje normální podmínky pro život. Ale brzy jsem přišla s řešením situace.

Mám babičku, která má vlastní jednopokojový byt. Žije tam sama a já jí navrhla, aby si našla dobrý domov důchodců. Nastěhovala bych ji tam a my s manželem a budoucím dítětem bychom měli vlastní bydlení. Babička se ale v reakci jen rozhořčila a začala na mě křičet.

Babička a vnučka / Zdroj: topfakty.com

Proč ona odmítá pochopit, že by to bylo pro všechny lepší?

Je pro ni obtížné postarat se o sebe a když se něco stane, tak ani jí nedokáže nikdo pomoct, protože žije sama. Tam o ni bude postaráno, bude mít přátele a bude mnohem veselejší.

Uvědomil jsem si, že si s ní budu muset znovu promluvit. Pokusím se jí vysvětlit a říci, že v pečovatelském domě o ní bude dobře postaráno. Všichni jsme lidé, jen každý vyžaduje jiný přístup.

Žena / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Myslím na dítě, které se brzy narodí. Nemáme vlastní bydlení, ale někde musí růst a učit se? Potřebuje svůj domov! A babičce bude mnohem lépe ve speciálním zařízení.

Nemám snad pravdu?

PSALI JSME: 30LETÝ PÁKISTÁNSKÝ ŽENICH SESTAVIL SEZNAM POŽADAVKŮ PRO BUDOUCÍ MANŽELKU

PŘIPOMÍNÁME: JAK KLUK DAL DRZÉ SPROSŤAČCE VE FRONTĚ ZA VYUČENOU

Share