Překvapivé zjištění: Co říká tvar nohou o vaší osobnosti

Vaše ruce vám o vás mohou něco říct. Ale to samé platí pro vašich nohách. Jejich tvar ukazuje něco o vaší osobnosti a původu.

 

Nohy / Ilustrační foto / Zdroj: zerkalo.cc

 

Římská noha

Noha / Ilustrační foto / Zdroj: zerkalo.cc

 

S římskou nohou mají palec a druhý prst stejnou délku. Lidé s touto formou nohy jsou považováni za velmi sociální a společenské tvory. Neradi sedí dlouhou dobu. Také mají rádi cestování a láska k objevování nových míst a jiné kultury. Jsou to často výstřední lidé, kteří by chtěli být středem pozornosti. Profesionálně jsou často velmi úspěšní. Navíc jejich milostný život je velmi vášnivý.

 

Dlouhá noha

Zde jsou prsty často velmi malé. Lidé s těmito nohami jsou velmi dobří v udržování tajemství. Nicméně, mají časté změny nálady, které způsobují problémy pro sebe a pro ostatní. Kromě toho se rádi mazlí se svým partnerem a oddávají se potěšení.

Řecká noha

 

Noha / Ilustrační foto / Zdroj: zerkalo.cc

 

Druhý prst je delší než palec. Tito lidé jsou optimisté a snadno nadšeni. Nicméně, tito lidé nejsou odolný vůči stresu a čelí obtížím s každodenními úkoly, jako je nákup obuvi. Nicméně, často velmi touží po pomoci, kde mohou. V posteli jsou dost dominantní. K tomu dochází také na pracovišti.

 

Farmářská noha

 

Noha / Ilustrační foto / Zdroj: zerkalo.cc

 

Lidé, jejichž prsty jsou stejné délky jsou považovány za zdrženlivější. Jsou to velmi spolehliví a svědomití současníci. Pořádek a čistota jsou pro ně důležité. Lidé s nohama farmářského typu rozhodují racionálně. Málokdy se odevzdají svým emocím.

 

 

A tu je další „test nohou“, který poskytne víc informací o vaší osobnosti:

Můžete oddělit svůj malíček od ostatních?

 

Noha / Ilustrační foto / Zdroj: zerkalo.cc

 

Pokud můžete natáhnout malíček od ostatních čtyř, jste velmi dobrodružný a málokdy se nudíte. Nicméně, je průkazné, že tento druh lidí je náchylný ke klamání ostatních.

 

Nemůžete oddělit svůj malíček

Pokud to nemůžete udělat, pak jste velmi strukturovaný člověk a oceníte pořadí. Jste tvor zvyku a nejste náchylný ke změnám.

 

Teď konečně víte, proč máte přesně tenhle tvar nohou.

 

PSALI JSME: CO VIDÍTE NA OBRÁZKU JAKO PRVNÍ: PROZRADÍ TO NĚCO O VÁS A VAŠEM SNU

PŘIPOMÍNÁME: KTERÁ KORUNA SE VÁM NEJVÍCE LÍBÍ: VAŠE VOLBA ODHALÍ PŘEKVAPIVÁ FAKTA O TOM, JAKÝ JSTE ČLOVĚK

 

Share