Předstíral, že je lhostejný k dítěti: Jaký čin odtajnil lásku kocoura k malé holčičce

Když se v rodině objeví malé dítě, ovlivňuje to život nejen rodičů, ale i domácích mazlíčků.

Kocour, který se jmenuje Sunny, strávil většinu svého života v útulku pro zvířata. Když ho ale vyzvedla odtud rodin, rychle si na ně zvykl a byl velmi šťastný.

Hazel a Sunny / Zdroj: thedodo.com

„Před pěti lety jsme vzali Sunnyho z útulku. Tehdy mu bylo osm let. Jakmile jsme ho uviděli, uvědomili jsme si, že si ho musíme vzít,“ vzpomněla Shannon Richardson.

Když se však majitelům narodila dcera Hazel, kocour nebyl na takovou změnu připravena.

„Když jsme ukázali Hazel Sunny, nevěnoval jí žádnou pozornost. Očichal ji a hned šel večeřet,“ dodala Shannon.

Hazel a Sunny / Zdroj: thedodo.com

Navíc Sunny dál dával najevo svou lhostejností, že se mu holčička vůbec nelíbí. Rodina takové chování domácího mazlíčka nečekala a byla z toho smutna.

Až přes monitor videa rodiče viděli, jak Sunny vešel do pokoje holčičky, naskočil do dětské postýlky a v klidu si usnul vedle Hazel.

Hazel a Sunny / Zdroj: thedodo.com

„To jsem nečekala. Dostat se do postýlky není vůbec snadné. Musí se vyskočit vysoko a Sunny vůbec nerad skáče. Zůstal s Hazel 4 hodiny a hlídal její spánek,“ řekl Shannon.

Časem kocour přestal skrývat svůj postoj k holčičce a začal projevovat lásku k dítěti. Koneckonců, později místo toho, aby šel do pokoje rodičů, byl neustále vedle Hazel.

Hazel a Sunny / Zdroj: thedodo.com

PSALI JSEM: DÍVKA SI NECHALA UDĚLAT OBŘÍ TETOVÁNÍ SE JMÉNEM PŘÍTELE: PO TÝDNU SE ALE ROZEŠLI

PŘIPOMÍNÁME: NA STEZCE JSEM NAŠEL TELEFON. CHTĚL JSEM HO VRÁTIT MAJITELI, ALE KDYŽ JSEM SI PŘEČETL ZPRÁVY, ROZMYSLEL JSEM SI TO

Share