Předpověď událostí na nejbližší dobu podle zvoleného tibetského symbolu

Náboženské symboly jsou mnohem víc než jen posvátné ozdoby. Tibetská země známá jako „Střecha světa“ je krásné místo známé tradicemi a symbolikou.

Níže uvedené symboly, můžeme vidět vyřezávané a namalované na mnoha místech. Přesnost jejich učení a předpovědí je ověřena po staletí.

Test / Zdroj: YouTube

Vyberte obrázek tibetského symbolu a brzy zjistěte svou předpověď.

1. Dhvaja (symbol vítězství)

Dhvaja je symbolem vítězství nad démony mysli, nad temnými počátky. Jste na cestě k úspěchu a blahobytu.

Díky vašim správným, rozumným a spravedlivým činnostem vás čeká pozitivní výsledek mnoha událostí, které vás obtěžovaly a znepokojovaly.

Test / Zdroj: gornnisa.ru

2. Padma (Lotus)

Lotus je symbolem duchovního růstu člověka. Stejně jako lotos roste v půdě a pak stoupá nad ní, člověk roste z bažiny selhání, úzkosti, vzrušení. Nenechal jste se dopustit nekalých činů.

Pokud jste si vybrali Lotus, očekávejte v blízké budoucnosti zasloužený úspěch a pozitivní vývoj vašich událostí. Červený lotus je také tibetským symbolem lásky, soucitu a čistoty. Děláte všechno správně, pokračujte a všechno bude tak, jak si to přejete.

Test / Zdroj: gornnisa.ru

3. Suvarnamatsya (Zlatá rybka)

Ryby jsou ztělesněním radosti, plodnosti a hojností.Pokud máte touhu dosáhnout úspěchu, nedovolte, abyste se vzdali, abyste se byli smutní, nestěžujte si na selhání, nesdílejte své pochybnosti.

Nebojte se nasměrovat své myšlenky a pocity na pozitivní úroveň, i když je pro vás obtížné. Nemůžete se utopit v oceánu utrpení, jste schopni volně plavat jako ryba a uspět. Věřte v sebe.

Test / Zdroj: gornnisa.ru

4. Kalasha (Posvátná Váza)

Kalasha nebo posvátná váza je symbolem nevyčerpatelného bohatství. Naplňte svou vázu dobrými skutky. Abyste dosáhli prosperity, zdraví, dlouhých let života.

Udělejte dobré skutky, buďte trpěliví, loajální k lidem, pozornější k slabým – vychovávejte se duchovně a budete odměněni za zásluhy. Nyní je vhodná doba pro váš duchovní růst. Nenechte si ujít okamžik.

Test / Zdroj: gornnisa.ru

PSALI JSME: SRDCE, ROZUM NEBO INTUICE: TO, CO VIDÍTE JAKO PRVNÍ NA OBRÁZKU, ODHALÍ CO V ŽIVOTĚ POSLOUCHÁTE

PŘIPOMÍNÁME: VYBRANÝ VÁMI SÁČEK PROZRADÍ, CO VÁS ČEKÁ V BLÍZKÉ BUDOUCNOSTI

Share